BitcoinHaberler

Son Dakika! MicroStrategy 1914 Bitcoin Aldı! İşte Maliyetleri!

MicroStrategy alımlara devam ediyor.

Bitcoin alımlarına ara vermeyen MicroStrategy yeni alımını duyurdu.

CEO Michael Saylor, 49,229$ ortalama fiyatla 94.2 milyon dolar nakit para karşılığında 1914 Bitcoin aldıklarını açıkladı.

Şirketin elindeki toplam Bitcoin adedi 124,391’e çıkarken ortalama maliyetleri de 30,159$ oldu.

MicroStrategy önceki alımlarında olduğu gibi bu alımını da SEC’e bildirdi.

Yapılan bildirimden işlemlerin 09 Aralık ve 29 Aralık arasında gerçekleştiği anlaşılıyor.  Parçalı olarak gerçekleşen alımların yapıldığı sırada Bitcoin’in içerisinde bulunduğu fiyat aralığını aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.

Her fırsatta Bitcoin alımlarına devam eden Michael Saylor, şirketin Bitcoin adedini artırmaya ve Bitcoin’e olan inancını korumaya devam ediyor.

Katıldığı söyleşilerde Bitcoin’in uzun vadeli bir değer saklama aracı olduğunu ve bu nedenle sürekli almak istediğini ifade eden CEO, sözünde durmaya devam ediyor.

2021 yılında Bitcoin alımları ile adından sıkça söz ettiren şirket, bilançosunda en fazla Bitcoin tutan kurumsal yatırımcı olma konumunu koruyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu