binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: MicroStrategy, 600 Milyon Dolarlık Özel Tahvil Satışı Gerçekleştirecek, Bir Kısmı...

Son Dakika: MicroStrategy, 600 Milyon Dolarlık Özel Tahvil Satışı Gerçekleştirecek, Bir Kısmı ile Bitcoin Satın Alacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dakika bilgisine göre, MicroStrategy bugün, piyasa koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak, değiştirilmiş şekliyle 1933 tarihli Menkul Kıymetler Kanunu kapsamındaki 144A Kuralına dayanarak nitelikli kurumsal alıcı olduğuna makul ölçüde inanılan kişilere özel bir arzda 2030 vadeli 600 milyon dolarlık toplam anapara dönüştürülebilir kıdemli tahvil teklif etmeyi planladığını duyurdu.

MicroStrategy, senetlerin satışından elde edilen net geliri ek Bitcoin satın almak ve genel kurumsal amaçlar için kullanmayı planlıyor.

Belirli koşullara tabi olarak, 22 Mart 2027 tarihinde veya sonrasında MicroStrategy tahvillerin tamamını veya bir kısmını nakit olarak geri alabilir.

Tahvil sahipleri, MicroStrategy’nin 15 Eylül 2028 tarihinde tahvillerinin tamamını veya bir kısmını nakit olarak geri satın almasını talep etme hakkına sahip olacak.

Senetler, MicroStrategy’nin seçimine bağlı olarak nakde, MicroStrategy’nin A sınıfı adi hisse senetlerine veya nakit ve MicroStrategy’nin A sınıfı adi hisse senetlerinin bir kombinasyonuna dönüştürülebilir olacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail