coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Dakika: MicroStrategy, Kazanç Raporunu Açıkladı - Ek Bitcoin Satın Aldığını Duyurdu

Son Dakika: MicroStrategy, Kazanç Raporunu Açıkladı – Ek Bitcoin Satın Aldığını Duyurdu

Yüklü miktarda Bitcoin sahibi olmasıyla tanınan MicroStrategy şirketi, kazanç raporunu yatırımcıları ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

MicroStrategy, Eylül 2023’te sona eren mali çeyreğe ilişkin kazançlarını 1 Kasım 2023’te piyasa kapanışının ardından açıkladı.

Son bilgilere göre, MicroStrategy Ekim ayında 5.3 milyon dolar karşılığında 155 Bitcoin daha satın aldığını duyurdu. Şirket şu anda 158.400 BTC tutuyor.

Şirketin bir önceki yılın aynı çeyreğine kıyasla %177.08’lik önemli bir artışla 0.74 dolar Hisse Başına Kazanç (EPS) açıklaması bekleniyordu. En son konsensüs tahmini, bir önceki yılın çeyreğine göre %0.67’lik hafif bir artışla 126.2 milyon dolar gelir öngörüyordu.

Şirketin 2023’ün üçüncü çeyreğinde toplam gelirler, 2022’nin üçüncü çeyreğine kıyasla %3.3 veya GAAP dışı sabit kur bazında %1.1 artışla 129.5 milyon dolar olarak gerçekleşti.

İlgili Haber  Analistler "Ethereum'da Ayı Bitti" Dedi, Bundan Sonrası İçin Tahminlerini Açıkladı

Bununla birlikte MicroStrategy’nin Bitcoin’e olan yüklü yatırımı da herkes tarafından biliniyor. En son 24 Eylül 2023 tarihinde BTC satın alan şirket, toplamda 4.68 milyar dolarlık 158.245 adet BTC tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail