Tether

SON DAKİKA: Tether (USDT) Yöneticilerine Dava ve İnceleme!

Aktarılan son dakika haberine göre Tether yöneticileri soruşturm altında!

Ünlü ekonomistlerden Christophe Barraud tarafından aktarılan bilgilere göre, toplam piyasa değerine göre en büyük stablecoin Tether’in yöneticilerine karşı dava açılabilir.

BBG’nin aktardığı haberi alıntılayan Barraud’un aktardığı bilgilere göre Tether yöneticileri bankacılık dolandırıcılığından suçlanacak ve bu konuda dava ile karşı karşıya kalacak.

Tether’e Soruşturma!

ABD Adalet Bakanlığı yetkililerinin de Tether’in bankaları kendi kripto para faaliyetleri hakkında yanlış yönlendirip yönlendirmediğini inceleyecek. Tether ise konu hakkında yaptığı açıklamada yasalara bağlı olduğunu belirtti.

Bu haber sonrasında lider kripto para birimi Bitcoin 1 saatlik grafikte %2 düşüş yaşadı. Şu an için resmi bir kanıt olmaması ve davanın açılıp açılmadığının tam olarak bilinmemesi ise düşüş etkisini azaltan temel sebep olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu