Bitcoin Cash

Son Dönemin En Az Konuşulan Altcoinlerinden Bitcoin Cash Ne Durumda?

Bitcoin Cash son dönemde eskiye göre çok daha az konuşuluyor.

Bitcoin Cash son dönemde kripto para yatırımları arasında en az konuşulanlar arasında. İlk 5 arasında yerini almış olan ve adından daha önce bugüne oranla daha fazla söz ettirmeyi başaran Bitcoin Cash’in yatırımcılara sunmuş olduğu kazanç oranları diğer altcoinlerden zaman zaman daha az, zaman zaman ise daha yüksek olabiliyordu. Gerçek Bitcoin tartışmaları artık geride kaldı ve kimse ağzını açıp ”Bitcoin’in hası Bitcoin Cash” demiyor, diyemiyor. Yatırımcılar artık gerçek Bitcoin’in BTC olduğunu daha iyi biliyor ve BCH ile ilgili ”gerçek Bitcoin o” iddialarını kayda değer bulmuyorlar.

Bitcoin Cash yatırımcılarının sayısı henüz altcoin kripto para birimi yatırımcıları arasında yüksek olsa da XRP ve ETH en yüksek altcoin yatırımlarını çekmeye devam ediyor. Daha çok müdavimleri tarafından elde tutulan Bitcoin Cash’in gelecekte CMC sıralamalarında gerilemesinin mümkün olup olmayacak olduğu hakkında ise bazı yatırımcılar bunun kısa süre içerisinde bazı yatırımcılar ise uzun vadeli bir süre içerisinde mümkün olduğunu düşünüyor. BCH’nin bir süre sonra daha fazla yatırımcı elde etmesi de mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu