EthereumHaberlerXRP

Son Günlerde Ripple’ın (XRP) Gölgesinde Kalan Ethereum’da (ETH) Sıradaki Hedef Ne?

Kripto para ekosistemi 2 trilyon dolarlık değere ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Hareketli bir pazartesi günü geçiren kripto para ekosistemi 2 trilyon dolarlık değere ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Bu yükselişte Bitcoin 1.1 trilyon dolar değere ulaşırken Ethereum 245 milyar dolar piyasa değerine ulaştı.

2018 yılında yaşanan ralli sonunda market yaklaşık 830 milyar dolara ulaşmıştı. Kripto markete artan ilgi toplam piyasa değerini önceki zirveden %150 oranında artırmış durumda.

Marketin 2 trilyon dolar değere ulaşmasında şüphesiz Ripple rallisi etkili oldu. Ripple SEC tarafından açılan dava sonrası ağır yara almış ve 0.17$ seviyelerine kadar gerilemişti. İlerleyen süreçte Ripple’ın davayı kazanacağına ilişkin umut ışığı gören yatırımcılar beklentiyi satın aldı ve Ripple 1 dolar sınırına dayandı.

Marketteki pozitif hava ile birlikte risk iştahının yükselmesi Ethereum’un da kısa süreli düşen trendini kırmasını sağladı. Ethereum’da yukarıya kırılan simetrik üçgenin hedefi 2240$ olarak görülüyor. 2065$ seviyesindeki kırılan trend desteği altına stop olmak koşuluyla takip edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu