binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon On Yılın En İyi Ocak Ayını Geçiren Bitcoin'de Sıradaki Hedef Ne?...

Son On Yılın En İyi Ocak Ayını Geçiren Bitcoin’de Sıradaki Hedef Ne? Analistler Açıkladı!

Analistler Bitcoin tahminlerini paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

FED’in faiz artırım kararları ve sıkı para politikası ile kripto para sektöründe yaşanan krizlerin azaldığına dair söylemlerle rahatlayan Bitcoin, 2023’ün başından bu yana %40 oranında bir ralli yaşadı.

Bloomberg’in haberine göre, BTC bu performansıyla 2013’ten bu yana on yılın en iyi Ocak ayı rekorunu kırmaya hazırlanıyor.

Ocak ayında Bitcoin ve Ethereum (ETH) gibi büyük kripto paralar yaklaşık olarak %40’lık bir ralli yaşarken Solana (SOL), Decentraland (MANA) ve Axie Infinity (AXS) gibi daha küçük altcoinlerin fiyatı Ocak ayında tam anlamıyla iki katına çıktı.

Bitcoin ve kripto para piyasasındaki yükselişi değerlendiren ve Bloomberg’e konuşan analistler, Ocak ayında yaşanan rallinin kripto piyasasının FTX’in çöküşünün neden olduğu sıkıntıdan çıktığını gösterdiğini düşünüyor.

“Crypto Is Macro Now” haber bülteninin yazarı Noelle Acheson bu konuda şunları söyledi:

“Piyasa, FTX’in ve Genesis gibi diğer kripto borç verenlerin düşüşünün tetiklediği büyük bir likidite krizinin yaralarından kurtulmaya ve iyileşmeye istekli.

Bu bağlamda Ocak ayı iflas işlemleri, kurumsal yeniden yapılandırmalar ve dip noktayı geride bıraktığımıza işaret eden piyasa temelleri konusunda ortaya çıkan netlikle birlikte yeni başlangıçlarla dolu bir ay gibi geliyor.”

Noelle Acheson dışında Bensignor Investment Strategies’ten Rick Bensignor da Bitcoin’de yükseliş beklediğini söyledi.

Rick Bensignor BTC’nin Ağustos ayında ulaştığı seviye olan 25.000 dolara yükselebileceğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail