coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Saatlerde Üç Dev Altcoin Balinası Uyandı: Büyük Alım Satım İşlemleri Yapıyorlar

Son Saatlerde Üç Dev Altcoin Balinası Uyandı: Büyük Alım Satım İşlemleri Yapıyorlar

Son saatlerde üç farklı büyük kripto para balinası altcoinlerde yüklü miktarda işlemler gerçekleştirdi. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası yükseliş ile geçen bir haftayı kapatmaya hazırlanırken bazı altcoin balinaları alım satım işlemlerine devam ediyor.

0x1cb kısa adresli balinanın Bybit borsasına 550 bin MAVIA (4.25 milyon dolara eşdeğer) yatırması bekleniyor. Bu tokenler yaklaşık 8 gün önce 0x6d0 adresinden ortalama 3,1035 dolar fiyatla alınmıştı. Şu anda bu balina hala 8.38 milyon dolar değerinde önemli miktarda 11 milyon MAVIA tutuyor.

Bir diğer önemli hamle olarak 0x771 kısa adresli balina, Upbit’ten 250 bin LINK (5.01 milyon dolar değerinde) çekti. Söz konusu balina, geçtiğimiz 4 gün içinde, merkezi borsalardan 5 işlemle toplam 386.48 bin LINK (7.75 milyon dolar değerinde) para çekimi yaptı.

Dikkat çekici bir şekilde, son 6 gün içinde ortalama 20.05 dolar fiyatla 308.39 bin LINK (6.19 milyon dolar değerinde) başka cüzdanlara aktardı. Şu anda, yaklaşık 1.17 milyon dolar değerinde 58.1 bin LINK tutuyor.

İlgili Haber  Ethereum Kurucu Ortağı, Kraken Üzerinden Yüklü Miktarda ETH Sattı

Son olarak, 0x475 kısa adresli balina Binance’in 14 numaralı cüzdanına 34.88 milyon LRC (8.42 milyon dolara eşdeğer) yatırdı. İlginç bir şekilde, bu cüzdan bir ay önce Loopring LRC Foundation Icebox’tan aynı miktarda LRC almıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail