binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSon Zamanlarda Baskıların Arttığı Bu Ülke Binance'ten 10 Milyar Dolar Talep Etti,...

Son Zamanlarda Baskıların Arttığı Bu Ülke Binance’ten 10 Milyar Dolar Talep Etti, İki Borsa Çalışanını Gözaltına Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

BBC’nin haberine göre son dönemde Binance’e karşı baskıların yoğunlaştığı Nijerya’da, hükümet döviz-naira üzerindeki “spekülasyonlardan” ötürü Binance’ten 10 milyar dolar para cezası talep etti.

Nijerya cumhurbaşkanının özel danışmanlarından Bayo Onanuga, Binance’in yasadışı işlemlerden kâr elde ettiğini, ülkenin finansal sistemine zarar verdiğini ve bu durumun ülkenin fiat para biriminin son aylarda yaklaşık %70 oranında düşmesine neden olduğunu iddia etti.

Haberde ayrıca iki Binance yöneticisinin de gözaltına alındığı ve pasaportlarına el koyulduğu belirtildi.

Bu açıklamalar dışında Nijerya Ulusal Güvenlik Ofisi (ONSA) da Binance’in faaliyetlerine ilişkin bir soruşturma başlatıldığını duyurdu.

ONSA Stratejik İletişim Başkanı Zakari Mijinyawa, Binance’in Nijerya’daki faaliyetlerinin incelenmesine yönelik kurumlar arası bir çalışma olduğunu doğruladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail