AltcoinHaberler

Sonunda Bu Da Oldu: Madencilik Yapmadan 300 Milyondan Fazla Ravencoin (RVN) Coin Üretildi!

Bilgisayar korsanları güvenlik açıklarından yararlandı ve milyonlarca token oluşturdu.

Bilgisayar korsanları sonunda bunu da yapmayı başardı ve madencilik yapmadan 300 milyonun üzerinde RVN coin ürettiler.

Ravencoin projesindeki bir açıktan yararlanan korsanlar, blok başına 5000 RVN üreterek 44 günlük madencilik falliyetine karşılık gelen bir oranla RVN’nin toplamdaki 21 milyarlık arzının neredeyse yüzde 1.5’unu üretmiş oldular.

Toplam sayının kesin olarak belirlenemediğini belirten -5.7 milyon dolar değerindeki 315 milyon RVN olduğu tahmin ediliyor- Ravencoin geliştiricisi Tron Black konuyla ilgili tetkiklerin devam ettiğini ve olayın takipçisi olduklarını ifade etti. Ayrıca kullanıcıları gerçekleştirecekleri ticaret işlemlerini en aza indirmeleri konusunda uyardı. İşin endişe verici yanı ise söz konusu korsanların ürettikleri tokenların bir kısmını kripto para borsalarına satabilmiş olmaları.

Ravencoin, varlıkların eşler arasında etkili biçimde aktarılmasını sağlayan, 2018’de Bitcoin hard fork kodunu kullanarak geliştirilmiş bir projedir. RVN, Blockchain’de oluşturulan bir tokenin sahiplerini ödüllendirmek için kullanılabilir. Ayrıca Ethereum ERC-721 tokeni gibi eşsiz tokenler oluşturmaya yarayan Ravencoin, bu özelliğiyle Bitcoin’den ayrılır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu