Ana SayfaAltcoinSosyal Medya Devi Reddit, Bu Altcoini Kullanan Yeni NFT Pazarının Açılışını Yaptı!

Sosyal Medya Devi Reddit, Bu Altcoini Kullanan Yeni NFT Pazarının Açılışını Yaptı!

Takip et

Sosyal medya şirketi Reddit yaptığı yeni açıklamasında, kullanıcıların belirli bir fiyat karşılığında Polygon altcoini tabanlı avatar resimlerini satın alabilecekleri pazar yerinin açıldığını duyurdu.

Polygon Altcoini Tabanlı NFT’ler Reddit Dışında da Kullanılabilecek

Şirket, “Koleksiyonluk avatarlar Blockchain teknolojisi ile destekleniyor ve alıcılara Reddit’te ve Reddit dışında bu eserleri kullanma hakkı (lisansı) veriyor” dedi.

Avatarlar Reddit’in şu anda Blockchain tabanlı topluluk puanları kazanmak ve bunları rozetler gibi uygulama içi özelliklere harcamak için kullanılan kendi Blockchain cüzdanı Vault’ta saklanabilir ve yönetilebilir.

Şirket, müşterilerin bu NFT’leri satın almak için herhangi bir kripto para cüzdanına ihtiyaç duymayacaklarını ve şu anda liste fiyatları 9.99 dolar, 24.99 dolar, 49.99 dolar, 74.99 dolar ve 99.99 dolar olarak belirlenen varlıkları satın almak için kredi ya da banka kartlarını kullanabileceklerini belirtti.

İlgili Haber
Twitter Sonrasında NFT Entegrasyonu Müjdesi Reddit'ten Gelebilir!

Reddit, bağımsız sanatçılarla işbirliği içinde yaklaşık 90 tasarım üretildiğini ve bu erken erişim aşamasında satışa sunulacak toplam NFT sayısının “on binlerce” olduğunu söyledi. NFT avatarları ilk etapta davetiye sistemli r/CollectibleAvatars subreddit üyeleri tarafından kullanılabilecek ve önümüzdeki haftalarda Reddit’in avatar oluşturucu sayfasından satın alınabilecek.

Reddit paylaşımında avatarlardan NFT olarak bahsetmedi. Ancak firma, Blockchain teknolojisinin uzun vadeli planlarının bir parçası olmaya devam ettiğini de ekledi:

“Blockchain’i Reddit’teki topluluklara daha fazla güç ve bağımsızlık getirmenin bir yolu olarak görüyoruz.”

Bu yılın başlarında Reddit, kullanıcıların istedikleri Ethereum tabanlı NFT’yi profil resmi olarak belirleyebilmelerine olanak tanıyan bir özelliği test etmeye başlamıştı. Reddit 2021 yılında, maskotu “Snoo “yu temel alan CryptoSnoos adlı sınırlı sayıda NFT’leri de piyasaya sürmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları