NFT

Twitter Sonrasında NFT Entegrasyonu Müjdesi Reddit’ten Gelebilir!

Reddit, çok yakında NFT tabanlı profil fotoğrafı desteğini getirebilir ve Twitter'ın izinden gidebilir.

NFT’ler, kripto para sektörünün en önemli parçalarından olmayı başardı ve dünyanın en büyük platformları teker teker NFT desteği getirmeye başladı. Sosyal medya Twitter, NFT entegrasyonunu başlatarak kullanıcıların sahip oldukları NFT’leri profil fotoğrafı olarak kullanmasının önünü açtı. Şimdi ise bu durum bir furyaya dönüşecek gibi gözüküyor.

İlgili Haber
SICAK GELİŞME: Twitter, NFT Entegrasyonunu Başlattı!

Reddit de NFT Entegrasyonu Getirecek

Sosyal medya sitesi Reddit, aktarılan bilgilere ve yapılan açıklamaya göre şu an NFT profil fotoğrafı özelliğini test etmekte. Reddit’in yeni özelliği şu an şirket içerisinde test ediliyor. Yeni özellik ile beraber kullanıcıların direkt olarak istedikleri NFT’yi profil fotoğrafı olarak seçebilmesi sağlanacak.

Reddit temsilcisi Tim Ratschmidt, konu hakkında yaptığı açıklamada özelliği açıkladı. Ünlü isim, Reddit’in NFT’leri profil fotoğrafı olarak kullanma ve bunların sahipliğini onaylama odaklı ilerleyeceğini ifade etti. Bilindiği üzere Twitter üzerinde büyük bir koleksiyonun NFT’si, bunun sahtesi OpenSea üzerinde oluşturularak aynı şekilde gösterilebiliyor. Reddit’in ise bu sefer ilgili açığı kapatması bekleniyor. Ratschmidt, projeye “küçük, içsel bir test” diyerek bunun tam olarak gelip gelmeyeceği hakkında net bilgi vermedi.

Reddit ile ilişkisi olmayan bir geliştirici konumundaki Nima Owji ise konu hakkında yaptığı açıklamada uygulama içerisinde NFT ile ilgili bir reklam gördüğünü ve bunun gizli kodlarda bulunduğunu aktardı. Bu da yakında Reddit’in söz konusu duyuruyu yapacağına işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu