Kripto Para

Sosyal Medyaya Erişim Sorunu Yatırımcıların Karar Vermesini Zorlaştırıyor

Türkiye'de sosyal medya ve internetin yavaşlatılması sonrasında dün geceden beri kullanıcılar kripto para yatırımları konusunda karar vermekte zorlanıyor.

Kripto para birimi yatırımcısı çok sayıda kişi, dün geceden beri devam eden internet sorunlarından dolayı yatırım yapmak konusunda zorlanıyor. Çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı sosyal medyada diğer yatırımcıların durumunun ne olduğunu, analizlerin ne durumda olduğunu takip edemedikleri için yeni yatırım yapmak konusunda zorluklarla karşılaşıyor.

Bazı Türk yatırımcılar Daily VPN, Hotspot Shield VPN gibi uygulamalar ile sosyal medyaya erişebilirken, bu erişim sorununun sosyal medya sitelerinden kaynaklı değil, olası yalan haberlerin yayılmasını önlemek amacıyla internet servis sağlayıcıları tarafından uygulandığı belirtiliyor.

Yatırımcıların büyük bölümü sosyal medyada diğer Türk yatırımcılar ile istişare ederek yatırım yapmaya karar verirken, bazıları ise kendi kendilerine karar veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu