AltcoinBorsaHaberler

Söylentiler Yayılıyor: LUNA Tokeni Kore Borsalarında Yeniden Mi Listelenecek?

Söylentilere göre Terra CEO'su Do Kwon, yeni LUNA tokeninin Kore borsalarında listelenmesi için başvuru yaptı.

Güney Kore’de halen dolandırıcılık, vergi kaçakçılığı ve diğer mali düzenleme ihlalleri nedeniyle polis tarafından soruşturulan Terraform Labs CEO’su Do Kwon‘un, LUNA 2.0 piyasaya sürülmeye başlandığında bu tokenin yeniden Kore borsalarında listelenmesini talep ettiği söyleniyor.

Söylentilere göre Kwon, Singapur’daki bir Terraform Labs çalışanını kullanarak Telegram aracılığı ile Kore’nin beş büyük borsasına Kwon’un talebini iletti.

Terraform Labs CEO’su Kwon, 18 Mayıs tarihinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında şunları söylemişti:

“Mevcut Terra Blockchain ağını ‘Terra Classic’ ve mevcut LUNA’yı ‘Luna Classic’ olarak adlandıralım ve yeni bir Terra Blockchain’i oluşturalım.”

25 Mayıs tarihi itibariyle %80.99’undan fazlası tamamlanan oylamada doğrulayıcıların %67.27’si Kwon’un bu önerisine yeşil ışık yaktı. Oylamanın büyük oranda tamamlanmış olmasıyla birlikte sonuçta Terra 2.0’ın hayata geçmesinin yüksek olasılık olduğu belirtiliyor.

Koreli Borsalar Yeni LUNA Tokenine Sıcak Bakmıyor

Ancak, polis tarafından soruşturulan Do Kwon’un nerede olduğu şu anda bilinmiyor. Mali suçları araştırma ekipleri Kwon’u hedef almış durumdalar ve sonuç olarak bu yüzden yerel Kore borsaları Terra’dan uzak duruyor gibi görünüyor.

İlgili Haber
Binance CEO'su CZ, Terra (LUNA) Çöküşü Hakkında Konuştu: "Böyle Yapsalardı Önlenebilirdi!"

Temasa geçilen yerel borsa platformlarının Terraform Labs’ın talebine mesafeli bir şekilde yanıt verdiği bildirildi. Borsalar, yeni LUNA tokeninin listelenmesi için resmi listeleme sürecinden geçmesini talep etti.

Binance CEO’su CZ dahil birçok ünlü kripto para kişilikleri Terra 2.0 planının işe yarayacağından şüphe duyduklarını birçok kez dile getirmişlerdi. CZ, LUNA’nın kurtuluşunun şeffaflık ve token yakımı sayesinde mümkün olabileceğini söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu