DogecoinHaberler

Squid Game’in Yıldızı Dogecoin Destekçisi Mi?

Koreli aktrisin Dogecoin açıklamaları gerçek mi?

Dijital platform Netflix’in son zamanların popüler “Squid Game” dizisinde rol alan Jung Ho-yeon’un geçtiğimiz günlerde Vouge Korea ile yaptığı röportajda Dogecoin ile açıklamalarda bulunduğu iddia edildi.

Twitter’da Topdoge isimli kullanıcı Squid Game yıldızı Jung Ho-yeon’un popüler kripto birimi Dogecoin’i desteklediğini yazdı.

Twite göre Jung Ho-yeon “Sadece şu anda dünyanın ihtiyaç duyduğu bir şey olduğunu düşünüyorum. DOGE meme’lerine ne zaman baksam kalbim doluyor.” dedi.

Topdoge Jung Ho-yeon’un yaptığı röportaja ilişkin herhangi bir alıntıya yer vermezken kripto topluluğu bu twitin yanlış olduğuna dair yorumlarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Vogue Korea resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Jung Ho-yeon ile yapılan röportaja yer vermiş, onu sosyal ağdaki bir numaralı Koreli aktris olarak adlandırmış ancak Dogecoin ile ilgili bir ibareye yer vermemişti.

Squid Game yıldızı Jung Ho-yeon’un İnstagram platformunda yaklaşık 15,6 milyonluk bir takipçi kitlesine sahip olması Koreli aktrisin sahte alıntılarla popüler toplulukların reklam aracı olarak kullanılmasına olanak sağlamış görünüyor.

Zira geçtiğimiz günlerde benzer şekilde koreli aktristin Sonic Adventure 2’ye ve Volarant’a da takıntılı olduğu iddia edilmişti.

Tüm bu iddialar konuşulurken Squid Game yıldızı Jung Ho-yeon’dan henüz bir açıklama gelmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu