Sponsorlu

STC Token ICO’da Satışa Çıktı – Student Coin Ekosistemine Katılın

Piyasada çok fazla kripto para olduğu için doğru projeyi bulmak zorlaştı. Zira son zamanlarda ortaya çıkan birçok proje aynı gibi duruyor. Tam da bu noktada farklılık sunarak diğer coinlerden ayrılan Student Coin, herkese kendi token’larını oluştururken bir kitle fonlaması projesi başlatma şansı sunmak amacıyla pazara girdi.

Bu jetonların her biri, ICO‘sunda 30 Nisan’a kadar satın alınabilecek STC jetonuna göre değerlendirilecek.

Peki bu STC jetonu nedir?

Student Coin (STC), özelleştirilmiş belirteçlerin yüksek teknik uzmanlık olmadan geliştirilmesini sağlar. Platform, başlangıç ​​jetonları, DeFi jetonları, NFT jetonları, hatta kurumsal olanlar gibi herhangi bir yola girmenize izin verdiği için olasılıklar sonsuzdur. Tüm seçenekler sizin elinizde olduğundan, bunları takas, borsalar veya kitle fonları için isteyip istemediğinize karar verirsiniz.

STC tokenleri ile kitle fonlaması nasıl mümkün olabilir?

Bir proje fikriniz varsa ve bunu gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız, ancak mevcut başlangıç ​​finansman programları yüksek rekabetle geliyorsa, STC tabanlı bir token’a sahip olmak bu sorunu çözecektir.

Süreç oldukça basit ve gelecekteki öğrencilere en iyi şekilde hizmet vermek için tasarlanmıştır. Jetonunuzu üretirsiniz, Öğrenci Parası havuzuna koyarsınız ve diğer kullanıcılar onu satın almakta ve ticaret için kullanmakta özgür olurlar. Bundan sonra, işinize başlamak veya en sevdiğiniz üniversiteye kaydolmak için ihtiyacınız olan parayı alırsınız. Daha sonra sabit bir gelir kaynağınız olduktan sonra parayı döngüsel olarak geri ödersiniz.

Bu fikir, Student Coin projesini destekleyen tüm dünyadaki 500’den fazla en iyi üniversite ile birçok kurumu şaşırttı.

STC jetonlarını nereden satın alabilirim?

Student Coin Launchpad ICO’nun 30 Nisan’a kadar mevcut olduğunu unutmayın, bu nedenle STC jetonunu satın almak istiyorsanız acele etmeniz gerekiyor.

ICO, 2021 Şubat ayının başından beri mevcut ve şimdiye kadar 89. aşamaya ulaştı. Her aşamada, STC jetonunun değeri 0.0002 USD artıyor ve bu aşamanın 500.000 dolarlık sabit bir sınıra sahip olduğunu unutmayın. .
Bu, bir aydan kısa bir süre içinde ekibin 12 milyon doların üzerinde para toplamayı nasıl başardığını gösteriyor.

ICO’ya girmek yalnızca bu belirteçlere önceden erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size ekstra avantajlar da sunar. STC satın alımlarının %30’unun yanı sıra her arkadaşınızın yatırdığı ETH’nin %20’sini alacaksınız. Tek yapmanız gereken, onlara bir tavsiye bağlantısı göndermek ve hazırsınız.

Student Coin’de başka ne bulabilirsiniz?

Student Coin sadece STC token ile ilgili değildir. Daha fazla insanı, kendisiyle birlikte gelen tüm teknolojik ayrıntılar konusunda endişelenmeden kripto para birimi alanına katılmaya teşvik etmek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir.

Student Coin platformunun iki ana bölümü vardır:
Aşağıdakileri içeren iş bölümü:
STC Terminali;
STC Cüzdan;
STC Borsası;
STC Eğitim Panelini içeren eğitim bölümü.
STC Terminali

Öğrenci Coin kullanıcılarının STC tabanlı tokenları oluşturacağı yer burasıdır.
Bu özellik 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek, ancak önizlemeden bir jeton oluşturmanın yalnızca bazı mevcut seçeneklerin seçilmesini gerektireceğini zaten görebilirsiniz:

İstenen jetonun türü;
Genel Token bilgileri;
İstenilen jetonun faydası;
KYC ayrıntıları.

STC Cüzdan

Bu, elbette, STC belirteçleri için hedeflenen cüzdandır, ancak Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya USDC gibi diğer kripto para birimlerine de açıktır.

STC Cüzdan, yalnızca işlem ve oylar için belirteçlerinize erişmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda size gerçek zamanlı olarak STC belirtecinin değerinin gelişimini de gösterecektir.

STC Borsası

STC tabanlı tokenlerin kitle fonlaması yatırımcıları tarafından listeleneceği ve kullanılacağı yer burasıdır. STC belirteci değeri ne kadar artarsa, yatırımcılar için kar o kadar iyi olur.

STC Borsası, kullanıcıların platformda en iyi deneyimi yaşadıklarından emin olmak için, listelenen her token’ın türe göre kategorize edildiği ve işlem seçeneklerini daha erişilebilir hale getiren dostane bir ön uç uyguladı.

STC Eğitim Paneli

Öğrenme bölümü olarak da bilinir. Bu panel, insanların endişelerden kurtulmasını ve kripto alanına katılmasını sağlamak için oluşturuldu. Çoğu insan kripto para birimleriyle ilgili bilgi miktarından bunaldığı için nereden başlayacağını bilmek zor.

Böylece ekip, karmaşıklık düzeyine göre alt alanlara bölünmüş kurslar oluşturdu:
Bölüm 1 – Teknoloji;
Bölüm 2 – Kripto para birimleri;
Bölüm 3 – Güvenlik;
Bölüm 4 – Yatırım;
Bölüm 5 – Kripto varlıkları Kitaplığı.

Sadece kursta gezinmediğimizden emin olmak için, bir sonraki aşama için doğru cevabı gerektiren birkaç mini sınav dahil ettiler.

Student Coin’i kim geliştirdi?

Student Coin, “Cryptocurrency Encyclopedia” nın tanınmış yazarı olan genç ve yetenekli CEO Wojciech Podobas tarafından kuruldu.

12 farklı ülkeden 44 kişiden oluşan ekibiyle birlikte, kripto kullanılabilirliğini genişletmeye ve blockchain teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmaya hazırlar.

Yol haritalarına bakarak, sadece STC değişimini ve STC terminalini uygulamayı değil, aynı zamanda kullanıcıların hareket halindeyken tokenlerini oluşturabilmesi için bir STC Uygulaması geliştirmeyi planlıyorlar.

Student Coin ekosistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız sosyal medyada takip edin ve tüm STC haberlerinden haberdar olun!

Instagram: https://www.instagram.com/student.coin.world/  

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/student-coin-worldwide/  

Twitter: https://twitter.com/studentcoinorg 

Facebook: https://www.facebook.com/studentcoin.org 

Telegram: https://t.me/studentcoin  

Reddit: https://www.reddit.com/r/Studentcoin/  

Discord: https://discord.gg/Nx65dMZcMt 

Youtube Review: https://www.youtube.com/watch?v=t7wSgJ5uLEE

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu