Kripto HaberleriAltcoinSTEPN, İkinci Çeyrek Gelir Miktarını Açıkladı: Geri Satın Alım ve Yakım Yapılacak!

STEPN, İkinci Çeyrek Gelir Miktarını Açıkladı: Geri Satın Alım ve Yakım Yapılacak!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Solana merkezli oyun platformu STEPN, Salı günü yayınladığı bir yazıda, kripto piyasası koşullarının son birkaç ayda düşüş göstermesine rağmen 2. çeyrekte 122.5 milyon dolar kâr elde ettiğini bildirdi.

“Hareket et-kazan” projesi geçtiğimiz yılın ilk çeyreğinde 26 milyon dolar kazanmıştı. Oyna-kazan’a benzeyen “hareket et-kazan”, kullanıcıların STEPN uygulamasındaki adım sayıları için kripto para olarak ödüllendirildiği bir model olarak nitelendirilebilir.

STEPN, Kârının Yüzde 5’ini Coin Geri Alımında ve Yakımında Kullanacak

STEPN, kârın %5’ini kendi yerel GMT tokenleri için bir geri alım ve yakma programı başlatmak üzere kullanacağını söyledi.

Ani fiyat dalgalanmalarına neden olmamak için geri alım ve yakma sürecinin “tamamlanmasının birkaç hafta sürebileceğini” de sözlerine ekledi.

GMT tokenleri ve spor ayakkabıları geri alım ve yakım programının bir parçası olacak.

İlgili Haber
Move-to-Earn Projesi Stepn, Bir Saldırı Daha Yaşadı!

Geliştiriciler, “Geri alım ve yakma programına ek olarak, STEPN mevcut özellikleri geliştirmek ve ekibini güçlendirmek için sermaye rezervleri tahsis edecek” dedi.

STEPN, ekibin oyunu geliştirmek için şirketin kazandığı sermayeyi dağıtacağı birkaç alan belirlediğini söyledi.

Bunlar arasında güvenlik geliştirmeleri, botların GMT kazanmasını önleyecek hile karşıtı mekanizmalar, geliştirici ve çekirdek ekibin büyütülmesi ve ortaklıklar ve sponsorluk fırsatları aranması yer alıyor.

GMT fiyatı, kazanç açıklamasının ardından sınırlı bir artış gösterdi. Coin, bu yazının yazıldığı sırada 0.85 dolardan işlem görüyordu ve Nisan ayının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.11 dolara kıyasla %71 düşük seyrediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay