blank
BitcoinHaberlerKripto Para

Steve Wozniak: Bitcoin 10 Yıl İçerisinde Potansiyel Kazanacak

Apple’ın ilk kurucularından birisi olan ve şu aşamada Apple denince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Steve Wozniak, Bitcoin ve blockchain teknolojisi ile ilgili olarak açıklama yaptı. Steve Wozniak, Bitcoin ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Bitcoin’in gelecek 10 sene içerisinde tam potansiyeline erişecek olduğuna değinerek, Bitcoin’in şu aşamada tam potansiyelini ve etkisini gösteremediğini savundu.

Açıklamalarında kripto paralara değinmeyen sadece Bitcoin ile ilgili olarak açıklama yapan Steve Wozniak, Bitcoin’in gelişim süreci ve tüm dünyada tanınır hale gelmesinin tam 10 yıl olmasa da en geç 10 yıl içerisinde olacak olduğuna değinerek, blockchain teknolojisinin de tam anlamı ile etkin bir şekilde tanınması ve kullanılmasının önünde ortalama 10 yıl olduğunu ifade etti.

Elinde Sadece 1 Bitcoin Var

Steve Wozniak, kendisinin sadece 1 Bitcoin sahibi olduğuna değinerek, bunun belli başlı bir takım nedenleri olduğunu açıkladı. 1 BTC sahibi olmasını ”sürekli olarak piyasaları takip edemediğim için zarar etmemek adına elimde şu aşamada sadece 1 Bitcoin tutuyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Wozniak, dürüst açıklamaları ile tanınan bir isim.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu