Sponsorlu

StormGain, Çok Konuşulan Kripto Para Internet Computer’i (ICP) Listeledi!

StormGain, ICP'yi Listeledi!

StormGain, son günlerin en çok konuşulan kripto para birimlerinden Internet Computer’ı (ICP) listeledi. Söz konusu kripto para biriminin kısa vadeli fiyat hareketli oldukça umut verici duruyor ve buna ek olarak kripto para sektöründeki kötü gidişata rağmen ICP önemli bir hamle yaptı. StormGain kullanıcıları bu kripto parayı %0 komisyon ile alıp satabilecek.

StormGain, müşterilerine alım satım hizmeti sunan ve her şeyin bir arada bulunduğu bir kripto para borsasıdır. StormGain  ayrıca CoinMarketCap tarafından kripto para yatırımcıları için  faiz oranları açısından 1 numaralı platform olarak gösterilmektedir.

StormGain buna ek olarak  hizmetlerini daha da arttırmak ve iyileştirmek için Internet Computer (ICP) alım satımını %0 komisyonla destekleyecek. ICP, şu an piyasadaki en popüler varlıklardan birisi.

Internet Computer, 10 Mayıs 2021’de piyasaya sürülmesinden kısa süre sonra toplam piyasa değeri açısından en büyük 10 kripto para birimi arasına girdi. Fiyat kısa sürede 750 dolara çıktı ve 53 milyar dolarlık piyasa değeri görüldü. O tarihten beri ise fiyat düşüyor ve birçok yatırımcı için yeni fırsatlar yaşatıyor.

Dfinity kurucusu Dominic Williams, Internet Computer’ın “Bitcoin ve Ethereum sonrasında sektördeki en büyük üçüncü yenilik” olduğunu ifade etti.

Internet Computer alım satımı yapan kullanıcılar StormGain üzerinde %0 komisyon avantajından faydalanabilecek. Söz konusu oran direkt olarak uygulanmaktadır ve kullanıcının bu seviyeye ulaşması için ek bir şey yapmasına gerek kalmaz.

StormGain ile ile alım satım yapmanın en büyük avantajlarından birisi de oldukça düşük veya sıfıra yakın işlem ücreti sunmasıdır. Bu da kripto paraların milyonlarca insana daha rahat ulaşmasını sağlar.

StormGain buna ek olarak bütün kullanıcılarına özel alım satım sinyalleri sunar. Bu hizmet günlük güncellemeleri, fikirleri ve sektör geneli haberleri kapsar. Yatırımcıların daha iyi yatırım kararları vermesini hedefleyen StormGain, geleneksel ödeme yöntemleri ile kripto para birimi alımını da desteklemekte. Buna ek olarak platformda 300 kata kadar kaldıraç kullanılıyor ve bu sektör ortalamasının çok üzerinde.

StormGain bünyesindeki yatırımcılar aynı zamanda pozisyonlarını ve kaldıraçlarını faiz oranlarına göre ayarlayabilmekte. Son olarak ise yeni yatırımcılar 50.000 dolarlık demo hesabı açabilir ve buradan sanal para ile alım satım yapıp deneyimini arttırabilir.

StormGain Hakkında

StormGain, kripto para piyasalarına düşük maliyetli erişim sağlaması ile beraber kripto para alım satımı için eşsiz çözümler sunar.

StormGain platformundaki kullanıcılar hem long hem short pozisyonlarda emir açabilir ve varlıklarının 100 katına kadar kaldıraç kullanabilir. StormGain buna ek olarak kullanıcılarına spot piyasada da oldukça fazla fırsat sunar ve demo hesap avantajı sağlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu