BitcoinHaberlerKripto ParaBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Strike Beklenen Bitcoin Duyurularını Yaptı! İşte Detaylar…

Strike, e-ticaret şirketi Shopify ile Bitcoin (BTC) entegrasyonunu duyurdu.

Dünyanın önde gelen dijital ödeme platformu Strike, Bitcoin 2022 Konferansında bugün Kanadalı e-ticaret şirketi Shopify ile entegrasyonunu duyurdu.

Bitcoin Lightning Network’ü üzerine kurulu olan Strike, uygun özelliklere sahip Shopify’da ticaret yapan ABD’li tüccarların dünya çapındaki müşterilerinden ABD doları olarak Bitcoin (BTC) ödemesi almasını kolaylaştırdı.

Kullanım kolaylığının ön plana çıktığı ve Shopify tüccarları için tasarlanan Bitcoin entegrasyonu, tüccarların Bitcoin ödemelerini dolar olarak kolay bir şekilde kabul etmelerini sağlayacak.

Yani Strike ile Shopify entegrasyonu Bitcoin ödemelerini anında dolara çevirerek tüccarların elindeki Bitcoin’leri dolara çevirirken karşılaştıkları karmaşıklıkları ortadan kaldıracak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Strike’ın kurucusu ve CEO’su Jack Mallers, entegrasyon ile ilgili şunları söyledi:

“E- ticaret yapan tüccarlarına Bitcoin teknolojisini kullanarak ABD dolarını kabul etmenin daha ucuz ve daha hızlı bir yolunu sağlamak için Shopify ile ortak olmaktan gurur duyuyoruz.

Zira Lightning Network, maliyetleri düşüren, hızı artıran, yeniliği teşvik eden, finansal katılımı iyileştiren ve tüketicilere ve tüccarlara seçim gücü getiren küresel bir ödeme ağıdır.”

Strike ile Shopify entegrasyonu bir yandan tüccarların ödeme seçeneklerini çeşitlendirmelerine imkan tanırken bir yandan da Shopify tüccarlarının düşük maliyetli ödeme işlemleri yapmasına da imkan tanıyor.

Bunun yanı sıra Strike’dan bir duyuru daha geldi. Strike dünyanın en büyük POS tedarikçisi NCR ile de ortaklık kurduğunu açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu