Kripto HaberleriHaberlerSüleyman Soylu'dan Thodex Kurucusu Hakkında Son Dakika Açıklaması!

Süleyman Soylu’dan Thodex Kurucusu Hakkında Son Dakika Açıklaması!

Soylu Özer'in iade süreciyle ilgili konuştu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Süleyman Soylu Thodex kurucusu Faruk Faruk Özer’in iade süreciyle ilgili konuştu.

Muhataplarımızla sürekli iletişim halindeyiz diyen Soylu önümüzdeki mahkemeden sonra iade edilmesini bekliyoruz dedi.

Soylu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Bir hat var, bu hattı son zamanlarda kapattık. Türkiye’de suç işleyip Gürcistan üzerinden başka ülkelere geçip orada suç işleyen suç örgütleri var. Bu alanı da kapatmış durumdayız. Hem bunlar organize suç örgütleri hem mali suçlar hem de diğer suçlarla ilgilidir.

Dünyanın neresinde olursa olsun izliyoruz, takip ediyoruz, bunları Türkiye’ye getirmek için çaba sarf ediyoruz. Serkan Kurtuluş’u 20 Haziran 2020’de Arjantin’de yakalattık ve orada cezaevinde.

Onunla birlikte Deniz Camgöz de orada, aynı şekilde Arjantin’de cezaevinde. Türkiye’de birçok cinayet işlemiş, Gürcistan’da adli kontrolle çıktıktan sonra kaçan Barış Boyun da İtalya’da Rimini şehrinde yakalandı ve şu an hapiste, iadesini bekliyoruz. Volkan Rençber de Karadağ’da yakalandı. Mehmet Sabri Şirin de Hollanda’da yakalanmış oldu. Bunların hepsi organize suç örgütü üyeleri.

(Thodex kucusuyla ilgili) Muhataplarımızla sürekli görüşme halindeyiz. Bulgaristan ve Arnavutluk İçişleri Bakanlarıyla görüştük. Önümüzdeki mahkemelerden sonra iade edilmelerini bekliyoruz. Oranın da iç hukuk sistemi var ve iç hukuk sistemi işliyor.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay