coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSürpriz Bir Şirket Daha Bitcoin Spot ETF Başvurusunda Bulundu! Başvurularda Son Durum...

Sürpriz Bir Şirket Daha Bitcoin Spot ETF Başvurusunda Bulundu! Başvurularda Son Durum Ne? İşte Detaylı Listesi

Sıcak gelişmeye göre bir şirket daha Bitcoin Spot ETF için SEC'e başvuruda bulundu. Toplam başvuran şirket sayısı 9'a yükseldi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçreli varlık yönetim şirketi Pando Asset, Bitcoin Spot ETF için başvuruda bulunan şirketlerin büyüyen listesine katıldı. Bu, kripto para piyasasındaki spot ETF gündeminde en son gelişme olarak ortaya çıkarken, diğer birkaç şirket de başvurularını çoktan yapmıştı. İşte bu şirketlerin bir özeti:

  • BlackRock (BLK.N) Haziran 2023’te iShares Bitcoin Trust için başvuruda bulundu. Onaylanırsa, Nasdaq’ta işlem görecek ve Coinbase Custody’yi kripto sorumlusu ve BNY Mellon’u nakit sorumlusu olarak kullanacak.
  • Grayscale Investments, spot Grayscale Bitcoin Trust’ını (GBTC.PK) bir ETF’ye dönüştürmeye çalışıyor. Ağustos ayında, federal bir temyiz mahkemesi SEC’in Grayscale’in spot BTC borsa yatırım fonu oluşturma başvurusunu reddetmesinin yanlış olduğuna karar vermişti.
  • Fidelity, medyada çıkan haberlerin SEC’in ilk evrak işlerini kapsamlı bulmadığını söylemesinin ardından Haziran ayı sonunda Wise Origin Bitcoin Trust için başvurusunu yeniden yapmıştı.
İlgili Haber  BlackRock Yetkilileri Bitcoin Spot ETF İçin SEC Yetkilileriyle Bugün Yeniden Görüşmüş! İşte Toplantı Detayları
  • Ark Invest ve 21Shares, ARK 21Shares Bitcoin ETF’sinin evraklarını, düzenleyicinin ilk izahnamenin dolandırıcılık ve piyasa manipülasyonunu önleme gerekliliklerini karşılamadığını söylemesinin ardından 28 Haziran’da SEC’e üçüncü kez yeniden sunmuştu.
  • WisdomTree, önceki iki reddin ardından 20 Haziran’da WisdomTree Bitcoin Trust için yeniden onay başvurusunda bulunmuştu.
  • Valkyrie Digital Assets, BRRR kısaltması altında Valkyrie Bitcoin Fonu’nu başlatmak için 21 Haziran’da SEC’e başvurmuştu. SEC, Aralık 2021’de NYSE Arca tarafından Valkyrie tarafından bir spot Bitcoin ETF’si listelemek için yapılan önceki bir başvuruyu reddetmişti.
  • Invesco ve Galaxy Digital, Invesco Galaxy Bitcoin ETF’sini Ekim 2023’te piyasaya sürmek için Eylül 2021 başvurusunu yeniden etkinleştirdi.
  • HashDex, Bitcoin vadeli işlem ETF’sini Eylül 2023’te bir HashDex Spot Bitcoin ETF’sine dönüştürmek için başvuruda bulundu. SEC, başvuruya ilişkin kararı erteledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail