binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSürpriz Üç Altcoin Birleşme Kararı Aldı, Fiyatlar Sıçradı!

Sürpriz Üç Altcoin Birleşme Kararı Aldı, Fiyatlar Sıçradı!

Tree News'in haberine göre, Fetch.ai, SingularityNET, ve Ocean Protokolü tokenlerini yaklaşık 7,5 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş bir değere sahip olacak bir ASI tokeniyle birleştirmeyi tartışıyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fetch.ai, SingularityNET, ve Ocean Protokolü tokenlerini yaklaşık 7,5 milyar dolarlık tamamen seyreltilmiş bir değere sahip olacak bir ASI tokeniyle birleştirmeyi tartışıyor.

Bloomberg’in haberine göre Blockchain üzerinde faaliyet gösteren üç yapay zeka şirketi, merkezi olmayan bir yapay zeka platformu geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir hamle olan kripto tokenlerini birleştirmek için görüşmelerde bulunuyor.

Konuya yakın kaynaklara göre SingularityNET, Fetch.ai ve Ocean Protokolü, tokenlerini yaklaşık 7,5 milyar dolar değerinde tamamen seyreltilmiş bir ASI tokeni adı altında birleştirmeyi tartışıyor.

Kaynaklar, üç platformun ayrı varlıklar olarak çalışmaya devam edeceğini ancak SingularityNET’in kurucusu ve icra kurulu başkanı Ben Goertzel tarafından yönetilen Süper İstihbarat Kolektifi’nin rehberliğinde işbirliği yapacaklarını söyledi.

Haber sonrası FET, AGIX, OCEAN yükselişe geçti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail