Kripto HaberleriMetaverseSuudi Arabistan Prensesi, Metaverse Üzerinde Bir Sanat Galerisi Açtı

Suudi Arabistan Prensesi, Metaverse Üzerinde Bir Sanat Galerisi Açtı

Takip et

Suudi Arabistan’ın fotoğrafçılıkla ilgilenen prensesi Reem Al Faisal, kısa bir süre önce yaptığı açıklamasında, ilk Suudi NFT koleksiyonunu Opensea üzerinden yayınladığını ve ayrıca Metaverse’de bir sanat galerisi açtığını duyurdu.

Suudi Prensesin NFT’leri Metaverse Üzerindeki Sanat Galerisinde Sergileniyor

Suudi prensesi Reem Al Faisal, “Mekke ve Medine” adını verdiği ilk NFT koleksiyonunu Opensea üzerinden yayınladı.

Buna ek olarak Al Faisal, Metaverse’de kendisi için bir sanat galerisi açtığını da ilan etti.

NFT koleksiyonunda Kâbe tasvir edilirken buna ek olarak Metaverse sanat galerisinde Nora AlHathloul, Mariam Al Atik, Shahd Al Ghaith, Noaf Al Omeira, Asmaa Al Khofi, and Trafa Al Khoder adlı altı ayrı Suudi sanatçıya yer verildi.

Suudi prensesin yayınladığı NFT koleksiyonundan bir parça

Instagram hesabından paylaştığı gönderisinde Suudi prenses, çocukluğundan bu yana sürdürdüğü fotoğrafçılık kariyerine NFT koleksiyonu sayesinde yeni bir bölüm eklendiğini söyledi.

Konuyla ilgili olarak Reem Al Faisal şunları aktardı: “Bugün Metaverse üzerinde ilk Suudi NFT’lerini sergileyerek tarih yazdık. Çocukluğumdan bu yana, tüm hayatım boyunca fotoğrafçılık ile uğraştım. Bu yüzden bu işi bir kariyer olarak değil, bir parçam olarak görüyorum. Bu benim için konuşmak ya da nefes almak kadar doğal bir şey.”

Reem Al Faisal ayrıca, fotoğrafçılığın “kendi inancını ifade etmek için bir yol olduğunu” ve “insanın yaratıcısıyla olan ilişkisini” gösterdiğini söyledi. Al Faisal, NFT koleksiyonundaki fotoğrafları 0.2 Ethereum’dan satışa sundu.

Suudi Arabistan son zamanlarda Blockchain ve Metaverse gibi alanlarda çeşitli adımlar atmasıyla dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Enes

.

Last edited 7 ay önce by Enes

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları