Bitcoin

Tablo Korkutuyor: Bitcoin Fiyatı 10.200 Dolara Gerilerken 9.800 Dolara Düşüş Beklentisi Oluşuyor!

Bitcoin her an düşmeye hazır bir el bombası gibi...

Bitcoin fiyatı 10.400 dolardan 10.200 dolara geriledi. Fiyatın düşüşlerinin ne kadar süre devam edeceği merak edilse de yatırımcılar ve analistler bu konuda yanıt bulamıyor. Kripto para birimi yatırımcıları kısa süre içerisinde beklentilerinin tutmayabilecek olduğunu düşünürken beraberinde yatırımcılar 10.200 dolar fiyat nedeniyle hafif panik yapıyorlar. Kripto para birimi piyasasındaki gelişmeler neler olacak, Bitcoin fiyatı düşecek mi, yükselecek mi? Bu soruların hepsine yanıt aramak mümkün. Analistlere göre bu soruların yanıtı kısa süre içerisinde eğer fiyat 10.200 doların altına 10 dolardan fazla bir düşüş yaşar ve 10.190 dolara kadar gerilerse bir anda 9.800 dolara kadar düşüş hamlesi olabilir.

Bunu durdurmak için herhangi bir destek seviyesinin olmadığı ve yatırımcıların ani panik nedeniyle satış yapmayı göze alabilecek olduklarını ifade ediyorlar. Analistlere göre piyasadaki Bitcoin sahipleri fiyatların düşmeye başladığında hemen panik harekete geçmeseler de kısa süre içerisinde böylesi büyük kayıpların yaşandığında hemen harekete geçme ihtiyacı hissedebiliyorlar. Bitcoin fiyatını düşüren ve yükselten etkenlerden bir tanesi de zaten panik satışlar oluyor, bazen öyle büyük etkileri oluyor ki piyasada anlık 500 doların üzerinde değer kayıpları olabiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu