Kripto HaberleriBitcoinTakıldı Kaldı: Bitcoin Neden Yükselmiyor?

Takıldı Kaldı: Bitcoin Neden Yükselmiyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Birkaç gündür 7.500 dolar seviyesinde duran ve ne artış, ne düşüş yaşamayan Bitcoin kullanıcıları huzursuz ediyor. Kripto para dünyasının en dikkat çekici parası konumunda olan ve sürekli olarak yatırımcı sayısında artışlar yaşanan Bitcoin’in şimdilerde bu durum dolayısı ile yatırımcıları endişelendirdiği ve kazanç sağlamadığından dolayı bir bir yatırımcıların Ethereum ve diğer başka kripto paralar üzerinde tercihlerini kullanmalarına sebep olduğu belirtilmekte.

Konu hakkında pek detaylı açıklama her zaman olduğu üzere bulunmasa da Ethereum’a geçen ve yatırımlarını diğer kripto paralara kaydıran kullanıcıların asıl belirledikleri ve dikkat çektikleri konu tek bir kripto paraya bağlı kalınmaması yönünde olmuş durumda.

Yatırımlarını Arttıramıyorlar

Bazı yatırımcılar ise Bitcoin dışında farklı kripto paralara güvenmediklerini, tüm bu yaşanan yükseliş ve düşüş oranlarına rağmen kendilerinin Bitcoin’de bulunan yatırımlarını arttırmayı da düşünmediklerini belirtiyorlar. Kullanıcılara göre Bitcoin bu zamandan sonra ya düşecek, ya yükselecek ama bu konuda net olarak bir ifade kullanmak son derece zor.

  • Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte gerçeklere dayalı olarak hazırlanmış bir makale içeriğidir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları