Kripto HaberleriAnalizTanınmış Analist, Düşüşün Ardından Bitcoin'i Yorumladı: "Bu İki Seviye Çok Kritik!"

Tanınmış Analist, Düşüşün Ardından Bitcoin’i Yorumladı: “Bu İki Seviye Çok Kritik!”

Kripto para dünyasının tanınmış analistlerinden Rekt Capital, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Bitcoin'i değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü kripto para analisti Rekt Capital, kısa bir süre önce Twitter’da Bitcoin’in (BTC) fiyat hareketlerini analiz etti ve BTC’nin önemli direnç seviyelerini aşma kabiliyetine ilişkin endişelerini dile getirdi.

Attığı bir dizi tweette analist, iki kilit seviyenin önemini ve bu seviyelerin aşılamamasının olası sonuçlarını vurguladı.

Rekt Capital’e göre, birkaç haftadır Bitcoin için en hayati seviye 27.600 dolar civarında seyrediyor. Ancak, birkaç denemeye rağmen, BTC bu seviyeyi geri kazanmakta zorlandı ve traderlar ve yatırımcılar arasında endişelere yol açtı. Ayı eğilimine ek olarak, analiste göre BTC kısa süre önce günlük bazda 26.800 dolar civarındaki desteğini kaybetti.

İlgili Haber
Yarın 3.5 Milyar Dolarlık Bitcoin ve Ethereum Opsiyonunun Vadesi Doluyor! Anlamı Ne?

Rekt Capital, Bitcoin’in bu önemli seviyeleri yeniden kazanamamasının, destekleri kaybetme ve bunları zorlu dirençlere dönüştürme konusunda endişe verici bir eğilime yol açtığına dikkat çekti.

Rekt Capital, Bitcoin’in düşüş eğilimli baş ve omuz formasyonunu boyun çizgisinden aşağı doğru kırarak ve yeni bir dirence çevirerek de doğruladığını söyledi. Bitcoin’in 26800 dolar seviyesini geri alamaması halinde bunun 20000 dolar seviyelerine doğru daha derin bir düşüşe yol açabileceği konusunda uyardı.

Analist, BTC fiyatının bir yükseliş atağında 26.800 dolar seviyesinden geri dönmesi durumunda bunun bu sıçramanın bir boğa tuzağı olduğu anlamına geleceğine söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları