binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTanınmış Balina Merkeziyetsiz Borsada Yüklü Altcoin Satışı Yaptı: Başka Bir Altcoin Biriktirmeye...

Tanınmış Balina Merkeziyetsiz Borsada Yüklü Altcoin Satışı Yaptı: Başka Bir Altcoin Biriktirmeye Başladı

Onchain verilerine göre, tanınmış bir kripto para balinası merkeziyetsiz borsada yüklü altcoin satışı gerçekleştirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Luggis.eth olarak bilinen bir balina, önemli miktarda Illuvium (ILV) satarak altcoinin fiyatında gözle görülür bir düşüşe neden oldu.

Balina, ILV başına 108.61 dolar fiyatla 461.7 Ethereum (ETH) karşılığında 1.09 milyon dolara eşdeğer 10,000 ILV sattı. Bu satış ILV’nin fiyatında yaklaşık %3’lük bir düşüşe neden oldu.

Geçtiğimiz 24 saat içinde de luggis.eth, ILV başına ortalama 108.23 dolar fiyatla 1.84 milyon dolar değerinde, 782.4 ETH karşılığında toplam 17.020 ILV sattı. Her iki satış da ILV fiyatında ani düşüşlere yol açtı. Bu yazının yazıldığı anlarda ILV fiyatı 108.03 dolardan işlem görüyor.

Bu satışlara rağmen, luggis.eth hala önemli miktarda ILV’ye sahip. Balina, 0x2079c kısa adresinde farm’lanan ve 40.7 milyon dolar değerinde  olan 381.356 ILV tutuyor.

İlgili Haber  Justin Sun'dan Yeni Airdrop Vaadi: Binance Aracılığı ile Sürpriz Altcoinler Dağıtacak

İlginç bir şekilde, luggis.eth ILV satarken, Maker (MKR) biriktiriyor. Son dokuz gün içinde balina, uğradığı zarara rağmen Binance’ten MKR başına ortalama 1.493 dolar fiyatla 2.62 milyon dolar değerinde 1.752 MKR biriktirdi. MKR fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda 1.409 dolar fiyattan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
erkan sahin

Selamlar
1. hangi merkezsiz borsada satmış ?
2. Tavsiye edeceğiniz en iyi merkezsiz borsa hangileridir?
Merkezi borsalarda biraz işlem yaptığınızda hemen sorun çıkarıyorlar.
iyi çalışmalar

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail