binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaJustin Sun'dan Yeni Airdrop Vaadi: Binance Aracılığı ile Sürpriz Altcoinler Dağıtacak

Justin Sun’dan Yeni Airdrop Vaadi: Binance Aracılığı ile Sürpriz Altcoinler Dağıtacak

Kripto para milyarderi Justin Sun, yaptığı açıklamasında Binance aracılığı ile airdrop dağıtımı yapacağını bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tron ekosisteminin kurucusu ve Huobi (HTX) ile Poloniex kripto para borsalarının sahibi milyarder girişimci Justin Sun, yaptığı açıklamasında yeni bir airdrop programı başlatacağını duyurdu.

Sun, yaptığı açıklamaya göre Tron ağının 200 milyon hesaba ulaşmasını kutlamak amacıyla Binance Square’in Red Packet özelliği aracılığı ile özel bir airdrop dağıtacak.

Red Packet, kullanıcıların Binance Pay üzerinden arkadaşlarına eğlenceli kripto para hediyeleri gönderebilmesini sağlayan bir özellik. Rastgele ya da belirli miktarda token içeren bir Red Packet oluşturulabilir ve bu airdrop benzeri bir program ile dağıtılabilir.

Sun yaptığı açıklamasında bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu ve asıl airdrop etkinliği olmadığını söyledi.

İlgili Haber  İki Kurumsal Yatırımcı ve Üç Dev Balina Bu Altcoinde Yüksek Aktivite Göstermeye Başladı: Yüklü Satış Yapıyorlar

Kısa bir süre önce Huobi ve Poloniex kripto para borsaları milyonlarca dolarlık hack saldırılarının kurbanı olmuştu. Justin Sun tüm kullanıcıların varlıklarının kendilerine iade edileceğini ve buna ek olarak iki borsanın kullanıcılarının bir airdrop ile ödüllendirileceğini söylemişti. Bu son airdrop duyurusunun borsa kullanıcılarına dağıtılacak airdrop etkinliğinden farklı olduğu düşünülüyor.

Borsa kullanıcılarına dağıtılacak airdrop ile ilgili henüz daha fazla detay bulunmuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail