coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTecrübeli Analist: "Bu Döngüye Bu Altcoinler Damga Vuracak!"

Tecrübeli Analist: “Bu Döngüye Bu Altcoinler Damga Vuracak!”

Michael van de Poppe, 2024 yılında ve bu boğa döngüsünde hangi altcoinlerin yükseliş yaşayacağını tahmin etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2024 yılına sayılı günler kala yatırımcılar Bitcoin (BTC) ve altcoinlerin yeni yılda nasıl bir performans göstereceğini merak ediyor.

Bu noktada yatırımcılar tarafından yakından takip edilen popüler analist Michael van de Poppe, 2024 yılında ve bu boğa döngüsünde hangi altcoinlerin yükseliş yaşayacağını tahmin etti.

İlk olarak yeni yılın ilk çeyreğinde Ethereum’un (ETH) güzel bir performans sergileyeceğini tahmin eden Poppe, ayrıca mevcut döngüde RWA tokenlerinin büyük hareketler yapacağını ve yükselişleriyle döngüye damga vuracağını savundu.

RWA token sayısında da artış olacağına dikkat çeken Poppe, bir RWA tokeni olan UBXS’in büyük bir yükseliş yaşayacağını ve UBXS için hedefinin 0,1280 dolar olduğunu söyledi.

“Gerçek Dünya Varlıklarının Tokenizasyonu (RWA) bu döngüde çok büyük olacak.

Düzenlemelerin yanı sıra bu projelerde büyük bir artış göreceğiz. Türkiye’de İstanbul’da ilk gayrimenkul tokenizasyonu olan UBXS var.

UBXS için sonraki hedef 0,1280 dolar.”

UBXS yazım esnasında 0,0589 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

UBXS Nedir?

UBXS Token RWA tokenidir.

Projenin amacı, 100 trilyon dolar pazar hacmine sahip gayrimenkul sektörünü blockchain, web 3.0., metaverse, tokenomik ve NFT teknolojileriyle birleştirerek fiziksel dünya ile sanal dünyayı (metaverse) bir araya getirmektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail