Kripto ParaSponsorlu

Telegram Üzerinden Bitcoin ve Kripto Para Ticareti Yapmayı Sağlayan Platform: Chatex

Karışık borsa sistemlerinden uzak, güvenli ve kolay bir şekilde kripto para aktarmak, cüzdanda tutmak veya alım satım yapmak istiyorsanız Chatex tam size göre...

Her geçen gün daha fazla yaygınlaşan kripto paralarda en büyük sorun hiç şüphesiz kripto paralara ulaşımın zor olması. Çoğu insan kripto para almak, satmak kısaca yatırımını yapmak istemesine rağmen zor olduğu için bu tarz işlemleri yapamıyor. Tam da bu konuda Chatex imdada yetişiyor.

Telegram mesajlaşma uygulaması tabanlı Chatex bot, Estonya merkezli IZIBITS OÜ şirketidir. Dünyanın birçok yerinde aktif olarak hizmet veren ve birçok kullanıcıya eğitimler veren Chatex, Türkiye pazarına da girmiş bulunuyor.

Chatex Nasıl Kullanılır?

Chatex’i kullanmak diğer bütün kripto para borsalarından daha kolaydır. İlk önce mesajlaşma uygulaması olan Telegram’ı telefon ya da bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra http://t.me/Chatex_bot bu link ile sisteme giriş yapıyorsunuz.

İlk kayıt aşamasında Türkçe dil ve TRY para birimini seçerek ve kullanıcı adı belirleyerek kayıt adımlarını tamamlıyoruz. Ve artık bir kripto para cüzdanına ve hesabına sahip olmuş oluyoruz.

Sisteme kripto para yatırmak istediğimizde “Para yatırma” adımlarından sonra ilgili kripto parayı seçiyor ve belirtilen adrese başka borsadan kripto para aktarılabiliyor.

Chatex Kripto Para Yatırma ve Çekme

Ayrıca yine sistemde olan varlıklarınızı da çok düşük komisyon ücretleri ile beraber (ağdaki madencilerin aldıkları kadar) başka cüzdanlara aktarabiliyorsunuz. Böylelikle kripto para çekme veya yatırma ihtiyacı borsaların karmaşık yapısından uzak bir şekilde kolayca halledilmiş oluyor.

Kripto Ticareti

Bunun yanı sıra sistem üzerinden direk kripto para alım satımı da yapılabiliyor. Botu kullanan diğer yatırımcıların satmak veya almak istediği miktarda kripto para alınıp satılabilen platformda ayrıca bir sorun yaşanılması durumunda 7/24 hizmet veren gerçek operatörler sorunu hızlıca çözüyor.

Chatex Alım Satım

Güvenlik

Hizmet, BitGo anlık ödeme özelliğini ve Chatex hesabında ek bir PIN kodu ayarlama kullanılabilirliğini destekliyor.

Bot, güvenilir ve güvenli bir ekosistem olarak bilinen Telegram’a dayandığından Chatex’i hacklemek “imkansız” olarak değerlendiriliyor. Kullanıcı dostu ve kolay arayüzü ile kolay bir şekilde kripto para almanıza, satmanıza ve aktarım yapmanıza imkan veren Chatex’i hemen deneyin!

Şimdi deneyin: http://t.me/Chatex_bot

Sıkça sorulan sorular ve detaylı kayıt bilgi linki: https://docs.google.com/document/d/1NKeRNrVOlqjY8Akm8mmC5qsD_JgJszAd4pVlZlDrahM/edit

Web sitesi: https://chatex.com

Türkçe Telegram topluluğu: t.me/chatex_chat_tr

İletişim: [email protected]

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu