Blockchain

Telegram’dan Açıklama: TON Projesi Sona Erdi, Bitti!

İran, ABD ve Rusya gibi ülkelerde çok büyük tartışmalara sebep olan Telegram'ın TON projesi sayfası bugün kapatıldı.

Bir süre önce ABD’li katılımcılara derhal fonlarını alıp %90 altında fon ödemesi ile platformdan ayrılmaları uyarısında bulunan Telegram, bugün ise beklenmedik bir açıklama yaptı. Washington yönetimine seslenen ABD’li TON projesi katılımcıları başarıya ulaşmasalar bile Telegram’da başarıya ulaşamadı.

Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, TON projesine bugün itibari ile artık son verdiklerini, bir daha proje ile ilgili herhangi bir adım atmayacaklarını ve projenin bittiğini açıkladı. İran başta olmak üzere dünyanın birçok ükesinde TON Blockchain projesi anlamlı ve anlamsız tepkilere, eleştirileri oklarına neden olmuştu.

Ortaya çıkan durumda özellikle kısa vadede TON projesinin başarılı olamayacağı yorumları yapılmış, bazı yatırımcılar ise TON projesinden büyük oranda başarı beklediklerine değinmişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu