coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTerra Classic (LUNC) İçin Kritik Tarih Yaklaşıyor: Tüm Kullanıcılara Uyarı!

Terra Classic (LUNC) İçin Kritik Tarih Yaklaşıyor: Tüm Kullanıcılara Uyarı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Terraform Labs (TFL), Terra Classic (LUNC) Shuttle Köprüsü’nü 31 Ocak’ta sonlandıracak. Terra Shuttle, diğer ağlar ile Terra ağı arasında köprü görevi görüyordu.

Kullanıcılar Terra Shuttle Üzerindeki Varlıklarını 31 Ocak Tarihinden Önce LUNC Ağına Çekmeli

Terraform Labs, tüm kullanıcıların 31 Ocak tarihinden önce wrapped varlıklarını Classic zincirine geri taşıması gerektiği konusunda uyardı.

Konu hakkında bilgi vermek gerekirse, Shuttle köprüsü kullanıcıların Terra Classic zincirindeki varlıkları Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) ve Harmony’de kullanabilecekleri wrapped versiyonlarla takas etmelerine olanak tanıyordu.

Bununla birlikte analistler, söz konusu Shuttle’ın iflas durumunda olduğunu ve içeride 120 milyon USTC ile 80 milyon dolar değerinde diğer coinlerden sıkışıp kaldığını belirtiyor. Analistlere göre bu tutar şimdilik Terraform Labs’e kalacak gibi görünüyor. Analistler tüm kullanıcıların fonlarını Shuttle’dan çekmesi konusunda uyarıyor.

İlgili Haber  Terra (LUNA) Geliştiricileri Yeni Güncellemeyi Duyurdu: Nihayet Başlatıldı!

Yaklaşık 2.6 milyon ABD doları değerinde 120 milyon USTC ise kayıp olarak işaretlendi.

TFL’nin tüm Shuttle kullanıcılarının wrapped varlıklarını karşılamak için 120 milyon USTC satın alması gerekiyor.

78.000’den fazla cüzdan hala ETH, BSC veya ONE üzerinde Shuttle aracılığıyla wrapped varlıklar tutuyor. Binance de dahil olmak üzere büyük CEX’ler hala Shuttle’a bağlı. TFL, 31 Ocak 2023’ten sonra 80 milyon ABD dolarına ne olacağını doğrulayamıyor. TFL tarafından hiçbir varlığın kötüye kullanılmayacağının teyit edilmemesi endişe verici.

Bu varlıklar nihayetinde binlerce bireysel yatırımcıya ait ve birçoğu LUNA’nın çöküşünden zaten zarar gördü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail