BitcoinHaberler

Terra (LUNA) Çalışanları Şirketin Bitcoinlerini Çalmış!

Luna'da olaylar bitmiyor...

Kripto para yatırımcılarının neredeyse tamamını terste bırakan bir altcoin söyleyin deseler pek çok yatırımcı LUNA diyecektir.

Sonunun bu kadar kötü olabileceğini düşünmeyen pek çok yatırımcı LUNA’da küçük veya büyük paralar kaybetti.

Bildiğiniz üzere LUNA ve UST’deki çöküş sonrası Terra’nın merkezinin bulunduğu Güney Kore’de Terraform Labs’a yönelik soruşturmalar yürütülüyor.

Bu soruşturmalar devam ederken polis yeni bilgilere ulaşıyor.

Yerel haber kaynaklarına göre soruşturmayı derinleştiren Polis, bazı zimmete geçirme vakalarıyla karşılaştı.

Terraform Labs’ta çalışan bir kişinin şirketin cüzdanlarındaki kurumsal fonlardan kendi zimmetine Bitcoin geçirdiği öğrenilirken bu olayın şirket kurucusu Do Kwon’la ilgili olup olmadığı araştırılıyor.

Bir ihbar üzerine genişletilen soruşturmada kaç BTC’nin zimmete geçirildiği açıklanmazken söz konusu Bitcoinlerle Do Kwon’un ilgilisi olup olmadığı henüz belirlenemedi.

Polis tarafından yapılan açıklamada buna benzer şekilde pek çok ihbar aldıkları ve tüm şikayetleri araştırdıkları ifade edildi.

LUNA faciasından sonra Terra 2.0’da da işler iyi gitmiyor. Pek çok yatırımcı aldıkları airdropların komik olduğunu ifade ederken, projeye güvenin kalmadığı ve bunun da fiyatın yükselmesindeki en büyük engel olduğu görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
BAKİ

Aralarında bir birlerini soyarlar önemlimi parada bizden çıkar BİNANCE de destekler şrfz ler

Anonim

Beter olsunlar dicem ama adamlar zaten parayı indirdi


Başa dön tuşu