BitcoinHaberlerKripto Para

Terra (LUNA) İddialı ve Alımlarına Devam Ediyor! En Fazla Bitcoin (BTC) Bizde Olacak!

Terra kurucusu Bitcoin alımlarına devam ediyor.

Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon, UST’yi desteklemek için oluşturdukları Bitcoin (BTC) rezervlerini doldurmaya devam ediyor.

Son zamanlarda Bitcoin alımları ile sık sık gündeme gelen Do Kwon, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada LUNA Foundation Guard’ın (LFG), UST’yi desteklemek için uzun vadedeki BTC rezerv hedefinin 10 milyar dolar olduğunu söylemişti.

Hedefi için Bitcoin alımlarına devam eden, Terra kurucusu Kwon, bugün 140 milyon dolar değerinde 2.943 Bitcoin daha satın aldı.

Terra’nın Bitcoin cüzdanı son alım ile birlikte, toplam BTC rezervlerinin şu anda yaklaşık 1,5 milyar dolar değerinde 30.000 BTC’yi aştığını gösterdi.

“En Büyük Bitcoin Holders Olacağız!”

BTC satın alma haberinin ardından Çinli kripto muhabiri Coiln Wu twitter hesabından yaptığı paylaşımda Terra kurucusu Do Kwon’un katıldığı bir programda “gelecekte dünyanın en büyük Bitcoin (BTC) sahibi olacaklarını söylediğini” belirtti.

“Terra kurucusu Do Kwon, gelecekte Satoshi Nakamoto dışında dünyanın en büyük tek Bitcoin sahibi olacaklarını söyledi. UST’nin Bitcoin rezerv hedefinin 10 milyar dolarda kaldığını vurguladı.”

Do Kwon’un UST stablecoini için 10 milyar dolarlık Bitcoin rezervi planını açıkladığından beri, LUNA fiyatı fırlayarak 29 Mart’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 109.66$’a ulaşmıştı. Ancak Kwon, LUNA’nın fiyatının daha da yükseleceğini düşünüyor.

CoinMarketCap verilerine göre piyasa değeri açısından 8.sırada bulunan LUNA, son 24 saatte yaklaşık %2,37’lik artışla 106,67 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu