Kripto HaberleriAvalancheTerra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) ETP'leri Onay Aldı!

Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) ETP’leri Onay Aldı!

Takip et

Geleneksel sermaye piyasası ile merkezi olmayan finans arasındaki boşluğu dolduran teknoloji şirketi DeFi Technologies’in yeni iki ETP’si Nordic Growth Market borsasından onay aldı.

Onay alan Valor Terra (LUNA) SEK ve Valor Avalanche (AVAX) SEK ETP’leri DeFi Technologies’in yan kuruluşu  Valor Inc. tarafından çıkarılacak.

Valor Terra (LUNA) SEK ve Valor Avalanche (AVAX) SEK ETP’leri hem perakende hem de kurumsal yatırımcıları hedefliyor.

Bu ETP’ler, kurumsal ve perakende yatırımcıların bankaları veya komisyoncuları aracılığıyla LUNA ve AVAX coinlerine kolayca ve güvenli bir şekilde maruz kalmalarını sağlayacak.

İlk olarak Nordic Growth Market Borsasında satışa sunulan yeni ETP’ler başka borsalarda da listelenecek.

Valor Inc. CEO’su Tommy Franssson, konu ile ilgili şunları söyledi:

“Artık çok talep gören Terra ve Avalanche ürünlerini piyasaya sürüyoruz. Bunlar İskandinav ülkelerinde türünün ilk örneği ve Uniswap, Solana, Cardano, Polkadot, Ethereum ve Bitcoin ile daha önceki başarılarımızı takip ediyorlar.

Bu yeni ETP’ler ile Avrupa’nın önde gelen dijital varlık sağlayıcısı olarak konumumuzu daha da güçlendiriyoruz.”

Toplamda dört Avrupa borsasında sıfır yada düşük ücretleri ile tamamen korunan dijital varlık ETP’leri sunan Valor Inc.’ın mevcut ürün yelpazesinde Terra (LUNA) ve Avalanche (AVAX) dışında Uniswap (UNI), Cardano ( ADA ), Polkadot (DOT) ve Solana (SOL) ETP’leri de bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları