AltcoinHaberler

Terra’nın (LUNA) Çöküşünü Bilen Analist, Çökecek Bir Sonraki Coinin Bu Altcoin Olduğunu Söyledi!

Terra'nın kısa bir süre önce yaşadığı çöküşü doğru tahmin eden analist, çökecek bir sonraki altcoini açıkladı.

Terra’nın (LUNA) zirveden çöküşünü doğru tahmin ederek ses getiren popüler kripto para yatırımcısı Algod, çökecek olan bir sonraki altcoinin STEPN (GMT) olacağını beklediğini söyledi.

Algod, Terra Altcoininin Çöküş Yaşayacağını Doğru Tahmin Etmişti

Bilindiği üzere Algod Terra’nın en büyük eleştirmenlerinden biriydi ve birçok kez UST/LUNA mekanizmasının sürdürülemez olduğunu söylemişti.

Buna ek olarak, daha önce bildirdiğimiz üzere Algod Terra kurucusu Do Kwon ile bir iddiaya da girmişti. 2023 yılının Mart ayında LUNA fiyatının 88 doların üstünde olacağını iddia eden Do Kwon, bu iddiayı büyük olasılıkla kaybetti.

İlgili Haber
Terra Kurucusu Do Kwon ile İddiaya Giren İki Trader, Kwon'un Ödeme Yapmasını Talep Ediyor!

Bu yazının yazıldığı anlarda LUNA fiyatı virgülden sonra çok sayıda sıfır içeriyor. Algod ayrıca Do Kwon’un bahsi kaybettiğini ve kendilerine ödeme yapması gerektiğini de söylemişti.

Algod’un radarına takılan bir sonraki altcoin ise STEPN (GMT) oldu. Solana tabanlı bir “hareket et-kazan” mekanizmalı token olan GMT, bu yıl popülerlik kazanmıştı.

Algod GMT’nin Öleceğini İddia Etti

Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Algod, STEPN tokeninin alıcılara herhangi bir değer sunmadığını söyledi.

Algod’a göre, kullanıcıların yürümesi ya da koşmasıyla altcoin kazandıkları bir mekanizma büyük oranda sürdürülebilir değil ve önünde sonunda başarısız olacaktır.

Algod, GMT ile ilgili düşüncelerini şöyle açtı:

“İnsanlar durumdan haberdar olmayan token alıcılarının sırtından yürüyerek yüzlerce dolar kazanıyor, bu absürt bir durum.”

Analist buna ek olarak doğru bir zamanda GMT tokeni için short pozisyonu açmayı hedeflediğini de söyledi.

Algod, GMT tokeninin “yeni Axie Infinity” olduğunu iddia etti. AXS tokeni bu yıl yaşanan hack olaylarının ardından büyük bir gerileme yaşamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu