Kripto HaberleriAltcoinTether (USDT) FUD'una Tron DAO Reserve'den 1 Milyar Dolarlık Destek!

Tether (USDT) FUD’una Tron DAO Reserve’den 1 Milyar Dolarlık Destek!

Sabitliğini kaybeden Tether'e Tron DAO'dan destek geldi.

Takip et

FTX borsasının iflas etmesi ve Binance’ın FTX’i almaktan vazgeçmesi üzerine Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde sert düşüşler yaşandı.

FTX ve Alemada’dan kaynaklı kripto para piyasasındaki düşüş havası en büyük stablecoin Tether USD’yi (USDT) de etkiledi.

Dolara olan sabitliği kaybeden USDT, yazım esnasında 0,987 dolardan işlem görüyor.

İlgili Haber
Tether (USDT) Bir Dolara Olan Sabitliğini Kaybetti!

Tether’deki bu depeg sonrası Tron (TRX) ağını destekleyen özerk organizasyon Tron DAO, piyasadaki düşüşü engellemek için 300 milyon doların üzerinde Tether (USDT) satın alacağını açıkladı.

Twitterdan açıklama yapan Tron DAO “Genel blok zinciri endüstrisini ve kripto pazarını korumak için TRON DAO Reserve, 300.000.000 dolarlık USDT satın alacak.” dedi.

USDT satın alma duyurusunu güncelleyen Tron DAO, USDT bakiyesinin değiştiğini belirterek şunları söyledi:

“Genel blok zinciri endüstrisini ve kripto pazarını korumak için TRON DAO Reserve’in satın alacağı USDT bakiyesinde değişiklik olmuştur.

TronDAO Reserve, toplam 1 milyar USDT satın alacaktır.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları