HaberlerKripto ParaMetaverse

The Sandbox Kurucusu Metaverse’ün Geleceği Hakkında Konuştu!

Metaverse popülaritesini arttırmaya devam ediyor.

Facebook adını meta olarak değiştirmesinden sora popülaritesini arttıran metaverse kavramı kripto para alanında da büyük yükselişlere neden oldu.

Metaverse Hayal Gücümüzün Geliştiriyor!

Metaverse alanında yıldızı parlayan kripto para projelerinin başında gelen The Sandbox’ın kurucusu Sebastien Borget, Cointelegraph Brazil ile yaptığı röportajda, metaverse ve Web3 ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Metaverse’ün kullanıcılara yeni deneyimler yaşayabileceği kapılar açtığını söyleyen Borget, sanal dünyanın insanları sosyal ve ekonomik ilişkiler kurmak için bir araya getirdiğine vurgu yaptı.

Web 3.0 ve metaverse, yaşamak istediğimiz deneyimleri seçebileceğimiz yeni paralel evrenler icat ederek, her birimizin insan hayal gücümüzün kaşifi olmamızı sağlıyor.

Önümüzdeki 10 yıl içinde, metaverse’in, yarattığımız ekonomik fırsatlar ve işler aracılığıyla çalışma, sosyalleşme, oynama ve kazanma şeklimiz hakkında nasıl düşündüğümüzü derinden değiştireceğini tahmin ediyoruz.”

Metaverse platformlarının kullanıcıların ne istediğine odaklanması gerektiğini dile getiren Borget, kullanıcıların eğlenmesini amaçladıklarını belirtti.

“Bu ekosistemi biz hayata geçirdik ancak şimdi oyuncuların yarattığı ve paylaştığı deneyimler yönlendiriyor. Bu bağlamda bence meteverse’ün yönetimi kullanıcılara devredilmelidir.”

The Sandbox İçin Sırada Ne Var?

Sandbox için ilerleyen zamanlarda daha çok planları olduğunu söyleyen Sebastien Borget, bu planlarını adım adım hayata geçireceklerini belirtti.

“Herkesin oynayabileceği, yaratabileceği ve oynayarak kazanabileceği zaman için ödüllendirilebileceği merkezi olmayan eğlenceli ve güçlü bir metaverse vizyonumuz var.

The Sandbox’ın oyunculara, içerik oluşturuculara ve ortaklara sunduğu potansiyelin farkına varmak için ekosistemi adım adım oluşturuyoruz.”

Borget ayrıca metaverse’ü kadınlar için de cazip bir hale getirmek için de çalıştıklarını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu