Kripto HaberleriAltcoinTheta Fuel Binance'de Listelendikten Sonra Yüzde 80 Yükseldi

Theta Fuel Binance’de Listelendikten Sonra Yüzde 80 Yükseldi

Takip et

Özellikle altcoinler için doping etkisi olan büyük borsalarda listelenme olayı, fiyatı ciddi şekilde yukarı çekmeyi başarıyor. İlgili altcoin milyonlarca yatırımcının olduğu platformlarda kendine alıcı bulduğu için fiyatı doğal olarak yükseliş yaşıyor.

Bugün Binance borsasında listelenmeye başlayan Theta Fuel (TFUEL) fiyatında ciddi bir artış yaşandı. Geçen günlerdeki fiyatının yaklaşık olarak yüzde 80 üzerinde işlem gören TFUEL işlem hacmi bakımından 100. sıraya yerleşti. An itibarı ile 0,0149 dolardan işlem gören TFUEL 1 gün öncesinde yaklaşık 0,0081 dolar seviyesinde işlem görüyordu.

Binance’de listelenmeye başlayan kripto paralar genellikle değerleniyor fakat bu durum her zaman böyle olmuyor. Yatırımcılar özellikle listelemeye yeni giren coinler üzerinde işlem yaparken dikkatli olmalılar. Listeleme işlemini daha kamuoyuna duyurmadan kulislerden öğrenen bazı kişiler fiyatı zirveden satabilir ve kripto para listelemeye girmeden önceki fiyatının aşağısına bile inebilir.

Her ne kadar hangi coin’in borsada listeleneceği haberi yetkililer tarafından sır gibi saklansa da bazı kesimler tarafından dışarıya bilgi sızdırma olayı olmuyor diyemeyiz.

Geçmişte bu ve buna benzer birçok olayın yatırımcılara ciddi zararlar ettirdiğini unutmamak gerek. Özellikle büyük borsalarda listelenmeye başlayan altcoinlere yatırım yaparken dikkatli olmak ve bütün yatırımı o altcoine yapmamak olası ciddi zararlardan yatırımcıyı koruyacaktır.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları