Altcoin

Theta Network Rekor Yükselişi İle Top 10 İçerisine Girmeyi Başardı

Theta Network, Top 10 arasına girdi!

Son 24 saat içerisinde %15, son 7 gün içerisinde ise %74 yükseliş elde eden THETA, toplam piyasa değeri açısından top 10 içerisine girmeyi başardı.

THETA Artık Top 10’da

DeFi sektörünün belkemiği olarak görülen Chainlink’i 11. sıraya iten THETA, bundan 1 sene önce ise kripto para sektöründe çok sınırlı bir kitle tarafından biliniyordu. THETA, 1 yıl içerisinde %18224 yükseliş elde ederek ise lider kripto para birimi Bitcoin’in performasını bile geride bıraktı. Normalde bu tip yükselişler toplam piyasa değeri çok düşük olan kripto paralarda yaşansa da THETA’nın yükselişi top 10’a kadar girebilmesini sağladı.

THETA, 13 Mart 2020 tarihinden bu yana ise %29041 yükseliş elde etti. Bu da o tarihte 100 dolarlık THETA yatırımı yapan birisinin an itibarıyla 29 bin dolara sahip olabileceğini gösteriyor. Peki THETA fiyatı tam olarak nasıl yükseldi ve neler bu yükselişte etkili oldu? Merkezsiz bir video paylaşım ağı olan Theta Network, Theta Client yazılımını kullanmakta.

Kullanıcıların eşler arası yayın ortamını geliştirmek için işlemci gücünü paylaşabiliyorlar. 2018 yılında piyasaya sürülen THETA o tarihten beri hem TFUEL hem de THETA ile ciddi bir kitleye ulaşmayı başardı. Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülecek olan TFUEL staking hizmeti ise şu an fiyatın artmasının temel sebebi olarak görülüyor. TFUEL de kısa süre önce tüm zamanların rekorunu kırdı ve 0,53 dolara kadar yükseldi. Bu yükseliş ile beraber son 30 günlük değer artışı da %447 seviyesine ulaştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu