AltcoinHaberler

Theta, Samsung’dan Sonra Google İle De Ortaklık İmzaladı!

Google Cloud artık Theta mainnet 2.0 için işletme doğrulayıcısı ve başlatma ortağı olacak.

Geçtiğimiz günlerde Samsung ile iş birliği yapacağı haberiyle gündeme gelen Theta, bu ortaklık sayesinde Theta.tv’nin Samsung Galaxy telefonlarına entegre edileceğini bildirmiş, söz konusu haber sonrası THETA ve TFUEL fiyatları rekor seviyelere ulaşmıştı. Bununla beraber Theta Token, 12 Mart’tan bu yana yüzde 1.300 yükseliş kaydetmişti.

İlgili Haber
Theta.tv'nin Samsung İle Ortaklığı TFUEL'i Uçurmaya Devam Ediyor

Blockchain video ağı Theta şimdi de Google ile iş birliğine gideceğini açıkladı. Google Cloud artık Theta mainnet 2.0 için işletme doğrulayıcısı ve başlatma ortağı olacak. Bu ortaklık sayesinde Google Theta ağında 5 milyon THETA tokenı stake ederek (cüzdanda kitleyerek) protokolün Binance, Blockchain Ventures ve gumi Cryptos gibi harici nodeları arasındaki yerini alacak. Google ayrıca söz konusu altcoin’in ilk Avrupa kurumsal doğrulayıcısı haline gelecek. Theta kullanıcıları, bugünden itibaren doğrudan Google Cloud Marketplace’ten node alıp işletebilecekler.

Theta’nın uzun vadeli hedefi 31 harici kurumsal doğrulayıcıya erişmek, halihazırda ağda 5 adet (Google ile birlikte) kurumsal doğrulayıcı bulunuyor.

Theta’nın Google ile çok daha fazla konuda (makine öğrenimi, yapay zeka vb.) iş birliği yapmaya hevesli olduğu biliniyor.

Ciddi seviyede yükselmiş olan ürünlere yüksek fiyattan giriş yapmak tehlikelidir. Bu tehlikenin farkında olup yatırımları buna göre şekillendirmek son derece önemlidir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu