AltcoinHaberler

Theta.tv’nin Samsung İle Ortaklığı TFUEL’i Uçurmaya Devam Ediyor

Salı günü yapılan açıklamayla Samsung ile oyun ve e-spor merkezli video yayın platformu Theta.tv arasında ortaklık imzalandığı belirtilmişti.

Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz üzere e-spor merkezli video yayın platformu Theta.tv ile Samsung arasında bir ortaklık imzalandı. Söz konusu ortaklık sayesinde milyonlarca Samsung Galaxy kullanıcısı telefonlarına önceden yüklenmiş olan Samsung Daily aracılığıyla çeşitli videolar izleyeme ve TFUEL tokenı kazanma şansı erişecekler.

İlgili Haber  Theta.tv İle Samsung Arasındaki İş Birliği Kullanıcıların Eğlenirken TFUEL Tokenı Kazanmalarını Sağlayacak

Salı günü imzalanan ortaklık haberinin akabinde Theta Fuel (TFUEL) bir hafta gibi kısa bir sürede yaklaşık yüzde 500 oranında değer kazandı. Haber öncesi CoinMarketCap’te 96.sırada olan ve 0.0025 dolardan işlem gören söz konusu token inanılmaz bir ivmeyle 0,015 dolar seviyesine tırmandı.

TFUEL 1 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Özellikle TFUEL’e yeni yatırım yapacakların son derece dikkatli olması öneriliyor. Zira bu denli yükselen bir ürüne yatırım yapmak son derece risklidir. Bu konuyla ilgili yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

Kripto Para Yatırımcıları İçin İpuçları – Bunları Okumadan Yatırım Yapmayın

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu