Kripto HaberleriAltcoinTheta.tv'nin Samsung İle Ortaklığı TFUEL'i Uçurmaya Devam Ediyor

Theta.tv’nin Samsung İle Ortaklığı TFUEL’i Uçurmaya Devam Ediyor

Takip et

Daha önceki bir haberimizde de belirttiğimiz üzere e-spor merkezli video yayın platformu Theta.tv ile Samsung arasında bir ortaklık imzalandı. Söz konusu ortaklık sayesinde milyonlarca Samsung Galaxy kullanıcısı telefonlarına önceden yüklenmiş olan Samsung Daily aracılığıyla çeşitli videolar izleyeme ve TFUEL tokenı kazanma şansı erişecekler.

İlgili Haber
Theta.tv İle Samsung Arasındaki İş Birliği Kullanıcıların Eğlenirken TFUEL Tokenı Kazanmalarını Sağlayacak

Salı günü imzalanan ortaklık haberinin akabinde Theta Fuel (TFUEL) bir hafta gibi kısa bir sürede yaklaşık yüzde 500 oranında değer kazandı. Haber öncesi CoinMarketCap’te 96.sırada olan ve 0.0025 dolardan işlem gören söz konusu token inanılmaz bir ivmeyle 0,015 dolar seviyesine tırmandı.

TFUEL 1 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Özellikle TFUEL’e yeni yatırım yapacakların son derece dikkatli olması öneriliyor. Zira bu denli yükselen bir ürüne yatırım yapmak son derece risklidir. Bu konuyla ilgili yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

Kripto Para Yatırımcıları İçin İpuçları – Bunları Okumadan Yatırım Yapmayın

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları