AltcoinHaberler

Theta.tv İle Samsung Arasındaki İş Birliği Kullanıcıların Eğlenirken TFUEL Tokenı Kazanmalarını Sağlayacak

Theta.tv söz konusu anlaşma sonrasında Samsung Galaxy telefonlarına entegre edilecek.

Salı günü yapılan bir açıklamayla Samsung ile oyun ve e-spor merkezli video yayın platformu Theta.tv arasında ortaklık imzalandığı belirtildi.

Blockchain tabanlı oyun ve e-spor temelli video yayın platformu olan Theta.tv bu anlaşma sonrasında Samsung Galaxy telefonlarına eklenecek ve kullanıcılar video izleyerek TFUEL tokenı kazanabilecekler.

Samsung Galaxy S20 cihazlarına -ABD’de- fabrika çıkışıyla yüklü olacak olan söz konusu uygulama toplamda 75 milyon cihazda olacak şekilde ve sadece ABD’de değil dünyanın her yanındaki Note 9, Galaxy S10 ve S9 Note 10 cihazlarına da yüklenebilecek. Kullanıcılar Theta.tv’deki videoları izleyerek kazandıkları tokenları kripto para borsalarında istekileri gibi kullanabilecek ya da diledikleri kişilerle -özellikle de yayıncılarla- paylaşabilecekler.

Samsung Daily, bu ortaklık sayesinde Bixby Home arayüzünün güncellenmiş haline dönüşecek ve Galaxy akıllı telefon kullanıcıları istedikleri an Theta.tv platformuna bağlanarak diledikleri videolara erişim sağlayarak hem eğlenecek hem de kazanacaklar. Theta.tv kullanıcıların sadece oyun videoları izlemelerinin yanı sıra Blockchain konferansları, dünya çapındaki turnuvalar ve kripto para haberlerini de yakından takip etme imkanına sahipler.

Bu haberden sonra geçtiğimiz haftaya oranla yüzde 300 değer kazanan TFUEL yatırımcısına bir hayli kar sağladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu