blank
Borsa

Thodex CEO’su Sosyal Medyadan Kayboldu: Thodex Olayında Neler Oluyor?

Thodex kripto para borsası ile ilgili sıkıntılar devam ediyor.

Türkiye’nin “ilk global borsası” olma hedefinde son dönemde ciddi adımlar atan Thodex, şu sıralar ise eleştirilerin hedefinde. Türkiye’de bir hayli popüler olan kripto para borsasının kullanıcıları özellikle bir süredir çekim yapamamaktan şikayetçi.

blank

Thodex Şikayetleri Bitmiyor

Kripto para yatırımcılarının Twitter gibi sosyal medya platformlarında dile getirdikleri bir diğer konu ise DOGE fiyatında yaşanan farklılık oldu. Diğer yerli borsalarda 4 TL seviyesine yaklaşan DOGE fiyatının günlerdir Thodex üzerinde 2 TL seviyesinin altından alınıp satıldığı ortaya çıktı. Bu da kullanıcıların tepkisine yol açtı. İddialara göre DOGE çekmek isteyen kullanıcıların bu talepleri de karşılanmadı ve mağduriyet arttı.

Şimdi ise Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in Twitter hesabını kapattığı ortaya çıktı. Kayra isimli kullanıcının paylaştığı bilgilere bakıldığında, 22 saat öncesinde Özer’in profilinin mevcut olduğu görülüyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise Thodex borsasının CEO’su Özer’in profiline ulaşılamıyor.

Thodex ise konu hakkında resmi kanallarından bir açıklama yayınladı. Borsa, çok fazla yatırım talebi aldığını ve sektörün büyümesi ile beraber bu taleplerden birisini kabul ettiklerini belirtti. Şu an anlaşma sürecinin devam ettiğini belirten Thodex yetkilileri, işlemin tamamlanması için ise 4-5 iş günü izin istedi. Bu süre zarfında kullanıcılara düzenli bilgilendirme verileceği belirtilse de bu açıklamanın kamuoyunu rahatlatmadığı görülebilmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu