Kripto HaberleriBorsaThodex CEO'su Sosyal Medyadan Kayboldu: Thodex Olayında Neler Oluyor?

Thodex CEO’su Sosyal Medyadan Kayboldu: Thodex Olayında Neler Oluyor?

Takip et

Türkiye’nin “ilk global borsası” olma hedefinde son dönemde ciddi adımlar atan Thodex, şu sıralar ise eleştirilerin hedefinde. Türkiye’de bir hayli popüler olan kripto para borsasının kullanıcıları özellikle bir süredir çekim yapamamaktan şikayetçi.

Thodex Şikayetleri Bitmiyor

Kripto para yatırımcılarının Twitter gibi sosyal medya platformlarında dile getirdikleri bir diğer konu ise DOGE fiyatında yaşanan farklılık oldu. Diğer yerli borsalarda 4 TL seviyesine yaklaşan DOGE fiyatının günlerdir Thodex üzerinde 2 TL seviyesinin altından alınıp satıldığı ortaya çıktı. Bu da kullanıcıların tepkisine yol açtı. İddialara göre DOGE çekmek isteyen kullanıcıların bu talepleri de karşılanmadı ve mağduriyet arttı.

Şimdi ise Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in Twitter hesabını kapattığı ortaya çıktı. Kayra isimli kullanıcının paylaştığı bilgilere bakıldığında, 22 saat öncesinde Özer’in profilinin mevcut olduğu görülüyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise Thodex borsasının CEO’su Özer’in profiline ulaşılamıyor.

Thodex ise konu hakkında resmi kanallarından bir açıklama yayınladı. Borsa, çok fazla yatırım talebi aldığını ve sektörün büyümesi ile beraber bu taleplerden birisini kabul ettiklerini belirtti. Şu an anlaşma sürecinin devam ettiğini belirten Thodex yetkilileri, işlemin tamamlanması için ise 4-5 iş günü izin istedi. Bu süre zarfında kullanıcılara düzenli bilgilendirme verileceği belirtilse de bu açıklamanın kamuoyunu rahatlatmadığı görülebilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları