AltcoinHaberler

Three Arrows Capital Hakkında Şoke Eden Yeni İddia: Başkalarının Fonlarını Kullandılar!

Three Arrows Capital'e yönelik iddiaların sayısı artarken bunlara şoke edici bir tanesi daha eklendi.

Kripto para sektörünün en büyük ve ünlü fonlarından birisi olan Three Arrows Capital (3AC), şu sıra pek iyi bir üne sahip değil.

3AC’nin milyonlarca dolarlık likidasyonlar yaşadığı ve sert düşüş anında long pozisyonda olduğu iddiaları, yavaş yavaş daha fazla kanıt ile anılıyor.

Şimdi ise bir başka piyasa yapıcının ve fonun 3AC’ye karşı şok edici iddiaları Twitter ortamında konuşuluyor. 8BlocksCapital kurucusu Danny tarafından aktarılan bilgilere göre, 3AC tam olarak fonun paralarına “çöktü”.

İlgili Haber
Kripto Para Yatırımcılarının Ahını Alan Fon, İflasın Eşiğinde: İşte Kritik Fiyat!

3AC, Fonlara Çöktü!

2020 yılının Kasım ayında 3AC ile anlaşmaya vardıklarını aktaran Danny, 3AC’nin alım satım hesaplarını kullanmak için onlara belirli bir ücret ödemeyi kabul ettiklerini vurguladı.

İşlem ücretleri konusunda çok hassas olduklarını ve anlaşmalarının işlem ücreti tabanlı olduğunu aktaran Danny, diğer şartları da açıkladı. Bu şartlar arasında fonların hiçbir şekilde onlardan izin alınmadan hareket ettirilmemesi, PNL değil de işlem ücreti ödenmesi yer alıyor.

1,5 yıl boyunca sorunsuz giden ortaklık, aktarılan bilgilere göre kısa süre önce bozuldu.

12 Haziran tarihinde bütün piyasa düşerken fonların bir kısmını çekmek isteyen fon, bunu 3AC’ye iletti ve anında olumlu karşılandı.

Ancak 13 Haziran tarihinde düşüş sürerken daha fazla fon talebinde bulunan 8Blocks, ne yazık ki hiçbir cevap alamadı. 24 saat sonrasında fonları izleyen ve 1 milyon doların kayıp olduğunu gören Danny, bütün ekibe yazsa da kimseden cevap alamadı.

Şu an fonlarına ulaşamadıklarını ve yasal yolları kullanacaklarını belirten Danny, 3AC’nin fonlarını gönderdiği kripto para borsalarına da imalı bir şekilde fonlara el koyma uyarısında bulundu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu