Kripto HaberleriBitcoinTim Draper: Bitcoin'de Çok Çok İyi Değişimler Yaşanıyor

Tim Draper: Bitcoin’de Çok Çok İyi Değişimler Yaşanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü analist ve yatırımcı olan ABD’li Tim Draper, Bitcoin hakkında yaptığı açıklamaları ile gündeme bomba gibi düştü. Bitcoin ile ilgili olarak büyük gelişmeler olduğunu ve bu dönemde Bitcoin sahibi olanların en güvenilir kripto paraya sahip olduklarını bilmeleri gerektiğine değinerek sözlerine devam eden Draper, kripto paralar ile ilgili olarak şu aşamada Meksika’ya para göndermenin en basit ve masrafsız yolunun bu olduğuna değinerek, bu sayede kripto paraların gücünün bir kez daha kendisini ve etkisini gösterdiğini açıkladı.

Kripto paraların özellikle Bitcoin’in hiçbir şekilde hacklenemez olduğuna değinen Draper, bu konuda yatırımcıların rahat olmasını ve asla siber saldırılar sonrasında Bitcoin’lerini kaybetmelerinin mümkün olmadığını açıkladı.

En Güvenli Liman

Bitcoin’in para koyulabilecek en güvenilir ve güvenli liman olduğuna değinen Tim Draper, bu konuda yatırımcıların hiçbir şekilde endişe etmemesi uyarısında bulundu. Arjantin, Meksika, Venezuela benzeri ülkelerde insanların her yıl %30 oranında paralarının değerinin azaldığını, bu ülkelerde yaşayanların parasının değerini korumak adına Bitcoin’e paralarını koyabilecek olduklarına değinen Draper’in açıklamaları basında ilgi gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları