Altcoin

Time Dergisi Bu Meme Coini Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek: Shiba Inu veya Dogecoin Değil!

Time dergisi, yaptığı duyurusunda bundan böyle bu meme coini ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini açıkladı.

Time dergisi yaptığı açıklamasında dijital abonelik ödemeleri için ApeCoin’i kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Time Dergisi, ApeCoin’i Önümüzdeki Haftalarda Ödeme Yöntemi Olarak Kabul Edecek

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun kurucuları tarafından piyasaya sürülen Ethereum tabanlı bir token olan APE, Time dergisinin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki haftalarda ödeme olarak kabul edilecek. ApeCoin, geliştiricilerinin de aralarında bulunduğu bir kesim tarafından bir meme coin olarak nitelendiriliyor.

Dergi geçtiğimiz Nisan ayında Bitcoin ve aralarında XRP, Ethereum ve Dogecoin’in de bulunduğu diğer kripto paralar ile dijital abonelik ödemesi yapmayı mümkün kılmıştı.

İlgili Haber
"TIME" Dergisi Bilançosuna Bitcoin'den (BTC) Sonra Ethererum da (ETH) Ekleyecek!

Buna ek olarak Time dergisi bir yıl kadar önce bazı unutulmaz kapaklarını NFT olarak açık arttırmaya çıkarmıştı. Bununla birlikte Grayscale ile işbirliğine giden şirket, bilançosunda Bitcoin tutmayı kabul etmişti.

Aralık ayında ise dünyaca ünlü dergi, Dogecoin savunucusu ünlü iş adamı Elon Musk’ı yılın kişisi ilan etmişti.

98 yıllık bir geçmişe sahip olan dergi, birkaç gün önce yaptığı açıklamasında ilk kez bir sayısını tamamen NFT olarak yayınlamayı kabul etti. Söz konusu sayının kapağında Ethereum kurucularından Vitalik Buterin yer alacak. Geniş kapsamlı bir röportaj veren dergide ünlü kripto para dehası kripto endüstrisi ile ilgili endişelerini açıklamıştı.

Bununla birlikte adından sıkça söz ettiren ApeCoin, Bored Ape Yacht Club sahiplerine Perşembe günü airdrop olarak ücretsiz bir şekilde dağıtılmıştı.

Altcoin buna ek olarak direkt olarak çıktığı gün Binance ve Coinbase gibi büyük kripto para borsalarında listelendi. Listelenmesinin ilk saatlerinde 39.40 dolar civarında seyreden meme coin bunun ardından 8.90 dolara kadar geriledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu