bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereum"TIME" Dergisi Bilançosuna Bitcoin'den (BTC) Sonra Ethererum da (ETH) Ekleyecek!

“TIME” Dergisi Bilançosuna Bitcoin’den (BTC) Sonra Ethererum da (ETH) Ekleyecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en tanınmış medya markalarından biri olan “TIME ” dergisinin bu yılın başlarında Ethereum da dahil kripto para birimleri ile ödeme kabul etmeye başlamasının ardından, bilançosuna ilk kez Ethererum’u ekleyeceği açıklandı.

CoinDesk’in haberine göre “TIME Dergisi” Metaverse hakkında okurlarını bilgilendirmek amacıyla Galaxy Dijital ile yaptığı Metaverse anlaşmasının bir parçası olarak Bitcoin’den sonra ilk kez Ethereum tutacak.

TIME Dergisi, Galaxy Digital ile yapılan anlaşma gereği haftalık bülten yayınlayarak Metaverse için “TIME 100 Şirketler listesi “başlatacak.

Hızla genişleyen ve gelişen Metaverse hakkında eğitim vermek amacıyla yapılan ortaklıkta, TIME dergisi yazarı Andrew Chow tarafından haftalık yeni bir TIME bülteni olan ‘Into the Metaverse’ yayınlanacak.

‘Into the Metaverse’ haber bülteninin ilk baskısı, okuyuculara Metaverse’i tanıtarak ve neden ilgilenmeleri gerektiği hakkında bir genel bakış açısı sunacak.

Galaxy Dijital ile yapılan anlaşmanın finansmanı TIME dergisinin bilançosuna ekleyeceği Ethereum’lar aracılığıyla sağlanacak.

Galaxy Digital Kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Metaverse’in önümüzdeki on yılda dünya ekonomisinin giderek daha önemli bir parçası olacağını söyleyerek TIME Dergisi ile anlaşma için şunları söylemişti:

“Okuyucuları, yaratıcıları ve meraklıları Metaverse’e getirmeye ve içinde meydana gelen muazzam dönüşümün gizemini çözmek için, ikonik bir marka olan TIME ile ortaklık kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

“TIME 100 Şirketleri- Metaverse” listesi için başvuruların 18 Kasım- 31 Aralık 2021 tarihleri arasında açık olacağı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

TIME Dergisi Grayscale ile yaptığı anlaşma gereği Nisan ayından bu yana bilançosunda Bitcoin tutuyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları