BitcoinHaberlerKripto Para

Tinder Avcısı Bitcoin Zenginiyim Dedi! İşte Tüm Açıklamaları!

Tinder avcısı Simon Leviev hakkındaki iddialar ile ilgili konuştu.

Netflix’te son zamanlarda izlenme rekoru kıran “Tinder Avcısı” belgeseli ile tanınan dolandırıcı Simon Leviev yakın zamanda yaptığı açıklamaları ile gündeme geldi.

Kadınları dolandırmak için kendisini elmas tüccarının oğlu ve Simon Leviev olarak tanıtan Shimon Hayut, bir televizyon programında hakkındaki dolandırıcılık iddiaları ile ilgili konuştu.

“Dolandırıcı Değilim, Beyefendiyim!”

Yanında kız arkadaşı da bulunan Simon Leviev, kendisinin dolandırıcı olmadığını, kendisini beyefendi olarak gördüğünü belirterek hakkında şunları söyledi:

“Ben bir Tinder dolandırıcısı değilim. Sahtekar ya da fake değilim. İnsanlar beni tanımıyor, bu yüzden beni yargılayamazlar. Ben sadece Tinder’da bazı kızlarla tanışmak isteyen bekar bir adamım.”

Netflix’te yayınlanan belgeselindeki dolandırdığı üç kadın iddiaları sorulduğunda Simon Leviev, “Dolandırılmadılar ve tehdit edilmediler. Ben kimseye kendimi milyarder elmas patronunun oğlu olarak tanıtmadım.” dedi.

Leviev ayrıca bu kadınlara aslında yapmadığı şeyler için kendini kötü hissetmediğini aksine başına gelenler için kötü hissettiğini ve adını temize çıkarmak istediğini söyledi.

“Bitcoin Zenginiyim!”

Leviev, şu anki yaşam tarzı ile ilgili gerekli ödemeleri nasıl yaptığı sorusu ile ilgili şunları söyledi:

“Ben yasal bir iş adamıyım. 2011’de Bitcoin satın aldım. O zamanlar hiçbir değeri yoktu ancak şimdilerde ne kadar değerli olduğunu söylememe gerek yok.”

Leviev’in ayrıca Netflix ile olan mücadelesinde kendisine destek olması için NFT Koleksiyonu başlattığı belirtildi.  Simon’un NFT Koleksiyonu ile fotoğraflarının kontrolünü ele geçirmeyi hedeflediği ifade edildi.

Simon Leviev, masumiyetini kanıtlamak amacıyla çıkardığı “Peter Hurt” isimli ilk NFT koleksiyonunu 403,68 dolara satıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu